Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi csináljak mert ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak mert ez már idegesítő?

Figyelt kérdés
Szóval.... most szakítottam a volt barátommal.. a volt barátnőjének irogat.. ráadásul ugyanazokat mint nekem régen.. ilyen sablon szövegeket h mennyire szép vagy,te különleges vagy,veled mindent meg lehet beszélni... ráadásul a barátnőmnek meg van barátja!!!! de még is úgy érzem még mindig szereti hiába magyarázza h jaj én a barátomat szeretem meg minden.. ez még nem gáz csak az h amikor mi még jártunk az exemmel akkor is beszélgettek! és közben még kameráztak is!! meg röhögtek... és úgy érzem a barátnőm örül ennek h szakitottunk próbál a volt barátomra uszítani... miután vége volt jóba voltunk de valahogy a a barátnőm akkor is ellene fordított.. és a volt barátom meg azt hiszi h én féltékennyé akarom tenni meg minden közben már rég mást szeretek... mit tegyek h le szálljon rólam és szerintetek a barátnőm jó barát?

2013. jan. 25. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most mi van?
2013. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az h a volt barátom irogat az exének és a barátnőm meg direkt idegesít ezzel... jó barát? és ilyenkor mi a teendő ha a volt barátunk nem száll le rólunk?
2013. jan. 25. 17:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. :/
2013. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez ilyen baratok kozt?
2013. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
szerintem se :( anya is ezt mondja... de eddig annyira jóban voltunk semmi nem volt míg ösze nem jöttem a volt barátjával.... és akkor már ők szakítottak!!!
2013. jan. 25. 17:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Szakitottal vele,mer ne csinaljon mar szegeny szerencsetlen srac azt amit akar, semmi kozod hozza.


Masreszrol meg a tesokodexet is megszegted, aztan szakitas utan is bele akarsz szolni mit csinaljon a volt pasid.


Eleg kiallhatatlan lehetsz irl ezek alapjan.

2013. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! nem érdekel... csak az érdekel h a barátnőm mit művel... :/ mert hát.... nagyon megváltozott... gonosz lett... rossszat akar.. mostanában. anya szerint az ilyen nem barát :(
2013. jan. 25. 17:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hogy baratnod mit muvel, hanem TE mit muvelsz/muveltel ezen kene elgondolkodnod...
2013. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és még én vagyok a rossz? ájjáme le.... nem ismered rendesen a helyzetem ;) ez nem tanács! ez rossz indulat
2013. jan. 25. 17:44
 10/16 anonim ***** válasza:
A barátnők mindig szeretnek csámcsogni, és sajnos nem veszik észre, mi a határ. Mond meg neki, hogy ez zavar téged, értelmesebbet sajnos nem tudok most mondani neked ennyi infóból.
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!