Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi csináljak mert ez már idegesítő?

Szóval.... most szakítottam a volt barátommal.. a volt barátnőjének irogat.. ráadásul ugyanazokat mint nekem régen.. ilyen sablon szövegeket h mennyire szép vagy,te különleges vagy,veled mindent meg lehet beszélni... ráadásul a barátnőmnek meg van barátja!!!! de még is úgy érzem még mindig szereti hiába magyarázza h jaj én a barátomat szeretem meg minden.. ez még nem gáz csak az h amikor mi még jártunk az exemmel akkor is beszélgettek! és közben még kameráztak is!! meg röhögtek... és úgy érzem a barátnőm örül ennek h szakitottunk próbál a volt barátomra uszítani... miután vége volt jóba voltunk de valahogy a a barátnőm akkor is ellene fordított.. és a volt barátom meg azt hiszi h én féltékennyé akarom tenni meg minden közben már rég mást szeretek... mit tegyek h le szálljon rólam és szerintetek a barátnőm jó barát?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, ex, barátnő

2013. jan. 25. 17:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Most mi van?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2013. jan. 25. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az h a volt barátom irogat az exének és a barátnőm meg direkt idegesít ezzel... jó barát? és ilyenkor mi a teendő ha a volt barátunk nem száll le rólunk?

# 2/16Időpont 2013. jan. 25. 17:32 Privát üzenet
Az ilyen nem barátnő. :/

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2013. jan. 25. 17:32 Privát üzenet
Ez ilyen baratok kozt?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2013. jan. 25. 17:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

szerintem se :( anya is ezt mondja... de eddig annyira jóban voltunk semmi nem volt míg ösze nem jöttem a volt barátjával.... és akkor már ők szakítottak!!!

# 5/16Időpont 2013. jan. 25. 17:34 Privát üzenet

Szakitottal vele,mer ne csinaljon mar szegeny szerencsetlen srac azt amit akar, semmi kozod hozza.

Masreszrol meg a tesokodexet is megszegted, aztan szakitas utan is bele akarsz szolni mit csinaljon a volt pasid.

Eleg kiallhatatlan lehetsz irl ezek alapjan.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2013. jan. 25. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló! nem érdekel... csak az érdekel h a barátnőm mit művel... :/ mert hát.... nagyon megváltozott... gonosz lett... rossszat akar.. mostanában. anya szerint az ilyen nem barát :(

# 7/16Időpont 2013. jan. 25. 17:41 Privát üzenet
Nem hogy baratnod mit muvel, hanem TE mit muvelsz/muveltel ezen kene elgondolkodnod...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2013. jan. 25. 17:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és még én vagyok a rossz? ájjáme le.... nem ismered rendesen a helyzetem ;) ez nem tanács! ez rossz indulat

# 9/16Időpont 2013. jan. 25. 17:44 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A barátnők mindig szeretnek csámcsogni, és sajnos nem veszik észre, mi a határ. Mond meg neki, hogy ez zavar téged, értelmesebbet sajnos nem tudok most mondani neked ennyi infóból.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2013. jan. 25. 17:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak szórakozik velem, vagy tetszem neki?
A barátnőm féltékeny rám. Mit csináljak?
Lányok válaszát várom most akkor, hogy van ez? Ez valami teszt vagy mi az isten? Nagyon idegesítő ez (18/f)
Ha a párodnak van egy idegesítő szokása, ami téged zavar, hogyan mondod meg neki?
Hogyan mondjam el? Többi lent.
Mik az apróbb idegesítő szokásai a párodnak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!