Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi csináljak mert ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak mert ez már idegesítő?

Figyelt kérdés
Szóval.... most szakítottam a volt barátommal.. a volt barátnőjének irogat.. ráadásul ugyanazokat mint nekem régen.. ilyen sablon szövegeket h mennyire szép vagy,te különleges vagy,veled mindent meg lehet beszélni... ráadásul a barátnőmnek meg van barátja!!!! de még is úgy érzem még mindig szereti hiába magyarázza h jaj én a barátomat szeretem meg minden.. ez még nem gáz csak az h amikor mi még jártunk az exemmel akkor is beszélgettek! és közben még kameráztak is!! meg röhögtek... és úgy érzem a barátnőm örül ennek h szakitottunk próbál a volt barátomra uszítani... miután vége volt jóba voltunk de valahogy a a barátnőm akkor is ellene fordított.. és a volt barátom meg azt hiszi h én féltékennyé akarom tenni meg minden közben már rég mást szeretek... mit tegyek h le szálljon rólam és szerintetek a barátnőm jó barát?

2013. jan. 25. 17:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utoldóŰ! köszi :) igen... de ez már rossz indulatú amit ő csinál ;( de igaz szeret csámcsogni dolgokon.. :)
2013. jan. 25. 17:47
 12/16 anonim ***** válasza:

A barátnöd egy aljas patkány ah csak az exed.

De az exed melé még hülye is!

Ha elmondod neki, hogy nem akarsz töle lofost se és ez nem csak féltékeniytés ugy se száll le rolad???

2013. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát.... igazad van utolsó válaszoló!!! az exem egy patkány.. féltékennyé akar tenni... a szerelmemre irogatott mindenféle ócsároló dolgot ezért letiltottam... most nem ír... de a barátnőmmel azóta is beszélget..
2013. jan. 25. 17:51
 14/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 15 leszek :)
2013. jan. 25. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:

" most szakítottam a volt barátommal." <---->"már rég mást szeretek." hogy is van ez?!..na mind1

Amúgy meg szard már le, hogy írogat a barátnődnek..ő dolguk.! Az ilyen nem igazi barátnő szóval ne is foglalkozz vele.

" a volt barátom meg azt hiszi h én féltékennyé akarom tenni"..és ez téged miért izgat?!o.O semmi közötök egymáshoz, te tudod, hogy nem féltékennyé akarod tenni, akkor meg miért izgat, hogy ő mit gondol? :O

16/L

2013. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!