Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, (egy hónap mosolyszünet után mert bunkó voltam vele), szakítás közben kiderült, hogy az egy hónap alatt megcsalt engem. Mit tegyek? Igaz a válasz megvan! De itt a történet.

Figyelt kérdés

3 éve ismerem,(Határozott vagány talpra esett csaj)nem top 10-es de szerettem(ő ezt nem tudta),nem volt komoly a kapcsolatunk,de ennek ellenére nagyon jó volt,2 év járogatással telt el,kirándultunk sokat,udvaroltunk egymásnak,kedvesen megleptük egymást,,meg bla bla,láttam rajta élvezte,minden másnap találkoztunk akkoriban.Komolyan 1 évet voltunk együtt,itt mutattam be a családomnak,meg a többieknek,de ez az idő alatt inkább csak szexeltünk(de iszonyatosan jókat,volt mikor 6 órán át izgatás,simogatás,kényeztetés,tiszta nedves volt végig 2-3 orgazmus is előfordult) és nem csináltunk semmi érdekes programot.A családtagjai tiszteltek engem,barátnői féltékenyek voltak rá,ő pedig féltékeny volt minden nőre akivel én kapcsolatban voltam (idegbeteg volt szinte),sokat idegeskedett miattam,kémkedett utánam(sírt is sokszor). Én pedig nem nyugtattam meg(hogy semmi nincs),csak húztam a fejét.Igaz minden szombaton találkoztunk,de volt hogy egy hónapig nem hívtam fel telefonon,nem mondtam mennyire hiányzik,de ő ezt várta mert sokszor kérdezte tőlem,hogy szeretsz e?én férfias gőggel azt mondtam neki,hogy nem és mosolyogtam.Mindig hangoztatta,hogy senkinek érzem magam melletted,biztosan szégyellsz engem.volt,hogy ha meg akart csókolni én elhúztam a fejemet,de viccesen,nem undorodva,,volt,hogy megakarta fogni a kezemet,én erre direkt úgy fogtam meg az övét ahogy utálta,de megfogtam.Ennek ellenére imádott tisztelt engem (én is)még az utolsó napokban is mikor csendszünetet rendeltünk el.Ölembe bujt és kérdezte,hogy miért csinálom ezt vele.Könyörgött,hogy mondjam meg mit érzek iránta mert ezt már nem bírja tovább.A fő mondat az volt A KURVÁIDAT JOBBAN SZERETED MINT ENGEM!!

És eljöttünk az egy hónapos mosolyszünethez (minden nap beszélgettünk facen,,és telon felváltva,) hónao után bejelentette telefonon keresztül,hogy VÉGE!!oké mondtam, de ezt személyesen is meg kell beszélnünk. Személyesen azt mondta,hogy kiégett és akkor nyugodott le mikor eldöntötte,hogy vége.Én csak egy áldozata voltam,ez az ő hibája,és megbánta,hogy 2 randizós év után összejöttünk, NEM KELLETT VOLNA <--ezt mondta,és reméli,hogy sokkal jobban jóban leszünk mint az egy év alatt.De a szexet folytatni akarja vele.(EZ AZ 1. KÉRDÉS,Miért akarja???) Erre kérdeztem,hogy Szeret e még?? Azt mondta,hogy NEM.(2. KÉRDÉS,Miért mondta hogy nem ilyen határozottan????) Én elmondtam neki,hogy igen,bocsánatot kértem a hibáim miatt,és utána véletlenül kiderült,hogy megcsaltaz egy hónap alatt. Ez után azt mondta,hogy az nem jelentett neki semmit,csak egy éjszaka,és attól fél,hogy ezek után már utálni fogom.(3. KÉRDÉS,Ezt miért mondta,miért bizonygatja hogy nem jelentett semmit???,NEM MINDEGY HOGY MÁR MIT ÉRZEK HAMÁR NEM SZERET) Erre azt mondtam neki SOHA TÖBBÉ NE KERESSEN!!. Én nem kerestem egy hónapja,ő viszont keresett,átlagos dolgokat akart (4. KÉRDÉS,Miért keresett meg??) (5. KÉRDÉS,van értelme küzdeni??) Segítsetek légy szíves,,nem tudom eldönteni,barátait nem akarom kérdezni,Szerintetek Szeret még?? valami kell hogy küzdeni tudjak.kilátástalannak érzem most a helyzetet.



2013. febr. 1. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Szép volt, jó volt, köszönöm ennyi. Lépj tovább. Nem érdemled meg őt, nem érdemel meg téged. Miérteket nem fejteném ki. Csajozz be, élvezd a függetlenséget!
2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hogy Te mekkora egy t*pló s@gfej vagy, már bocs! És még milyen büszke is vagy rá... jesszus, szerencsétlen lány, ezerszer többet érdemel, mint Te vagy! Elvettél 3 évet az életéből, hagyd már szegényt békén, ne küzdj érte, ne büntesd tovább magaddal! Válaszok kellenek?

1: Miért akarja csak a szexet folytatni? Mert az volt az egyetlen jó dolog, ami Vele történt, mialatt veled volt. Esélyes, hogy régóta csak ez tartotta őt melletted.

2: Határozottan nem szeret, mi ezen a kérdés? Nem hiszem el, hogy te tudnád magadat szeretni.

3: Ebből látszik, h ő legalább rendes lány, mosolyszünet van, bármit tehet, tesz is, és még mentegetőzik is...

4: Azokért az átlagos dolgokért keresett, ne aggódj, nem magad miatt.

5: NE KERESD! Ne küzdj! Melléd egy mazohista kutya való, nem más...


Pontozz csak le, tudom, hogy le fogsz, méghozzá azért, mert fáj az igazság. Részemről megérte, ha már egy lány is megmenekül egy ilyen......... embertől, mint Te. Remélem még annyiszor összetörik a szívedet, ahányszor megbántottál bárkit is.

2013. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
73%
Hmm hát én nem ,mondok csúnyákat.. Az jó h megbántad és változtatni szeretnél. Tudod az nem gyengeség ha a barátnőd előtt önmagadat adod, és kimondod amit érzel, meg csókolód ha ugy van kedved. Ha mások elött nem is, de előtte adhattad volna önmagad, és nem kellett volna vele bunkónak lenned. Sztem csak akkor kezd újra a lánnyal ha eltudjátok felejteni a múltat, tiszta lappal indulni, ami rettentő nehéz... A lány nagyon szerethetett téged, és komoly sebeket okoztál neki, lehet jobb lenne ha elválnának útjaitok. De ha van mondanivalód számára nyugodtan keresd fel, mondd el neki, de ha ő nem szeretné tartsad tiszteletben. Esetleg mondd neki h fordulhat hozzád ha gondja baja van, de tartsad tiszteletben amit ő szeretne. Véleményem szerint jobb lenne ha te is és ő is továbblépnétek, és a következő kapcsolatoddal mindent máshogy fogsz csinálni mint most. Mutasd ki érzéseid, és mondd is ki, a barátnőd elött ez nem szégyen, hiszen kiben bízhatnál ha benne nem? Nemtudom hány éves vagy, de még kicsit érned kell az biztos. Sok sikert! :)
2013. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na és miért érezted azt, hogy ha kimutatod az érzéseid, akkor elveszted?
2013. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mondod el neki hogy szereted csak nem merted kimutatni? Sztem az lenne a megoldás.
2013. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

erre már nincs megoldás, ne teperj, kíméld meg szegény lányt magadtól a jövőben. amit te csináltál vele, az undorítóbb mintha megverted volna, de hiába tépem itt a számat a többi kommentelővel együtt, úgysem érted meg. neked nem jár második esély, mert egy féreg vagy, és ennyi.


személy szerint azt sem értem miért akarja veled a szexet szerencsétlen, 6 óra alatt 2-3 orgazmus annyira siralmas, hogy fizetned kéne érte a nőnek, hogy hagyja magát.

2014. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ezt a "tiszteltek" dumát meg honnan vetted, a cigóktól? mégis ki tisztelt volna már téged, azt hiszed ez a viselkedés másoknak nem volt egyértelmű, ha rátok néztek? atyaisten, és az ilyen görények miatt ítélik el az összes férfit, mert szaporodik a fajtád ész nélkül. fel kéne nőni fiúkák.
2014. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!