Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak szakítás után?

Figyelt kérdés

több kérdésem is lenne!

Először is már felkészítettem üzenetekben, h. Szeretnék szakítani! De élőben fogjuk kimondani a végszót amikor tálálkozni fogunk legközelebb!

A kérdésem az lenne, hogy találkozáskor illetve búcsúzáskor illik csókot adni, vagy elég csak az arcra puszi

hogyha visszaadja a fülbevalót amit vettem neki, egyszerűen csak tegyem el, vagy kicsit erőltessem, h. Tartsa meg?

És ti a kapott ajánékokkal mit csinálnátok, h. Ne emlékeztessen semmi hozzá, mert nekem rossz látni, főleg, h. Én szakítok?


16/F


2013. jan. 30. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent kérj vissza! Spórolj a következő barátnőidre...
2013. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2-3. mondatod tiszta halálos ítéletnek hangzik :D

Ajándékot nem illik visszaadni, ha mégis visszaadja akkor fogadd el és azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha azt akarod, hogy ne emlékeztessen rá semmi, akkor szabadulj meg mindentől, amit tőle kaptál.

2013. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
apukád mit szólt, hogy kislányoknak drága lófaszokat vettél?
2013. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt h. Az ilyen válaszolónak a szájába meg a s***ébe kellene ló**sz!
2013. jan. 31. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen valóban marhaság drága ajándkot venni, nem is értékeli úgy, ahogy te szeretnéd és egyik nap még szereted, másik nap már más kell. Ha visszaadja, akkor jó, ha nem, akkor is, az övé, nem kölcsönbe adtad.
2013. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogyan illik köszönni csók vagy puszi? Vagy majd látjuk?
2013. jan. 31. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... Mikor anyád közölte, hogy terhes( Mint utólag kiderült, Veled) , egy hatalmas csók csattant el, azóta nem láttam Őt.
2013. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyílván nem csókkal! Ha szakítani akarsz minek csókolgatnád? Csak rosszabb lenne a helyzet. Bőven elég a puszi.
2013. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!