Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok-e?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok, hogy párotok öngyilkosságot kisérelt meg korábban, de már évek óta nem jár orvoshoz sem és gyógyszert sem kell szednie. Életvidám, pozitív beállítottságú személyiség.

2013. febr. 7. 15:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát, szüleim esetén okulva, igen.
2013. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#10-nek:


Akkor is szakítanál, ha megtudnád, hogy azért tette, mert kikészült, hogy kihasználták, verték meg is erőszakolták? Pocséknak érezte az életét...

2013. febr. 7. 15:37
 13/25 A kérdező kommentje:
akarom mondani megerőszakolták... (nem egyszer)
2013. febr. 7. 15:38
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék rajta, mert nem szeretném állandóan azt figyelni, hogy mikor "fordul úgy az agya"! Rengeteg olyan helyzet adódhat az életben, amitől egy ilyen ember könnyen megfutamodik (szerintem az öngyilkosság megfutamodás és önzőség)és ezzel tönkretesz egy egész családot!
2013. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
10es vagyok,készülj,írok privátot,azt hiszem ez elég érzékeny téma...De azért válaszolj is.
2013. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hagy ne írjak vissza. :) De amúgy nem ismerős a nickneved ami megjelent. Jah és a válaszom,hogy igen, de nem akarok ott visszaírni.
2013. febr. 7. 15:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Te ismered. Honnan tudjuk az okát, mélységét, stb.
2013. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nem szakítanék, és ne mondd el, ha úgy jobban érzed magad, csak nagyon sokára egy biztos kapcsolatban
2013. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

10es vagyok megint

Hát,tényleg nem válaszolsz privátokra...

Te vagy az,akivel ezek történtek?

Ezt lehet úgy gondolod könnyű mondani,de semmi nem olyan szörnyű,amiért el kéne dobnia az embernek a saját életét.

Nekem is voltak szörnyű dolgok az életemben,de soha nem akartam kiszálni.Ha velem nem is ugyanezek vannak,de azért mások igen.És hát azt tudom,hogy egy beteg lélek vagyok,aki talán soha nem lesz normális,de azért próbálok a dolgokhoz pozitívan hozzáálni.

2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szakítanék emiatt.
2013. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!