Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok-e?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok, hogy párotok öngyilkosságot kisérelt meg korábban, de már évek óta nem jár orvoshoz sem és gyógyszert sem kell szednie. Életvidám, pozitív beállítottságú személyiség.

2013. febr. 7. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nagyon értékelem 10-es és a többieknek is a választ.

10-es köszönöm, hogy leírtad, hogy mi történt veled. Nagyon köszönöm! Amúgy tudtam, hogy ismerős a neved! Itt múltkor egy témánál hozzá is szóltál és írtál nekem privit - csak tegnap nem találtam az üzik között. Ne haragudj, de tényleg nem szeretnék privit írni vissza neked most.


A többieknek pedig köszönöm a hozzászólásokat és hogy megírtátok az igazat,hogy mit tennétek.

2013. febr. 8. 06:58
 23/25 A kérdező kommentje:
És igen, rólam van szó 10-es. Természetesen ezért nem szeretnék privit visszaírni.
2013. febr. 8. 06:58
 24/25 Emberek ***** válasza:
Nem. Azzal úgy gondolom csak több "kárt" okoznék az ő világában, és akkor ténylegesen végleg kikészül. Ami után lehet nem csak megpróbálja az öngyilkosságot, hanem bele is hal.
2013. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

10es vagyok megint.

Igazán írhatnál.Ha ismerjük egymást,akkor se szégyen,amik hozzád tartoznak.

Igazán nem tudom mit és mikor írtan neked,így fogalmam sincs ki vagy.De szerintem bennem meg bízhatsz,kettönk közt marad,akármit is írsz.

Tudom,hogy félsz magadat kiadni,és sérthetővé tenni,de azt hiszem,ezt én is meg tettem veled.Ha nem nyílsz meg,nem lesz jobb.Én már beszélgettem egy lánnyal,a volt barátnömmel ezekről,és jól esett ki mondani és hogy valaki meghallgat.

De most lehet,hogy tudom ki vagy,de nem biztos...

Ha akarsz valakivel,velem beszélgethetsz erről,az élet kissebb ,nagyobb dolgairól,szerelemről,élet értelméről,kedvenc dolgaidról,bármiről.

Ha majd össze gyüjtötted a bátorságod,és úgy érzed,írj.Szia

2013. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!