Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DR.senkiházi kérdése:

A barátom szakítani akar velem, teljesen ki vagyok, segítség?!?!

Figyelt kérdés
Ő életem szerelme,bevallotta,hogy már nem is szerelmes belém tegnap volt az évfordulónk,hogy 3 hónapja vagyunk együtt már elterveztük,hogy együtt éljük le az életünket,hogy jövőre megkéri a kezem,nagyon kivagyok bukva,az öngyilkosság is megfordult a fejemben mit csináljak?Nélküle az életem egy roncs :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2013. febr. 10. 18:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem csak én,ő mondta,hogy megfogja kérni a kezem,hogy tökéletes vagyok számára,és erre fel már egy hete nem is szeret ..........
2013. febr. 10. 18:22
 12/24 anonim ***** válasza:

Te meg vakon hittél neki, elvakított a szerelem :)

Ez így megy.


de ilyen névvel: "dR.senkiházi " egy lány részéről elég KAMU nak tűnik.

2013. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

ÉVforduló, az az éveket méri, 1 év pedig 12 hónap. 3 hónap után kizárt, hogy évfordulótok legyen..ne haragudj, de ilyet írni 20 évesen...


A másik meg: megkéri majd a kezed? 3 hónap után ilyenekről beszél? Nagyon ritka, hogy ezt valaki ennyi idő után komolyan gondolja, kicsit többet képzeltél bele ebbe az egészbe, mint ami van. Ugyanis ha ő 3 hónap után közli, hogy kiszeretett, soha nem is volt szerelmes...


Lépj tovább, találsz másikat.

2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

az csak egy név istenem .....

de nem tudom mihez fogok kezdeni nélküle nagyon szeretem

2013. febr. 10. 18:25
 15/24 anonim ***** válasza:
valószínű,h. van egy harmadik személy a dologban
2013. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
3 hónap az még semmi, nem szabadott volna ennyire beleélned magad, amúgy nem lehet ÉVforduló, ha még 1 éve se vagytok együtt. Előre ne tervezz, mert nem tudhatod, hogy hogy alakulnak a dolgok... Öngyilkosság nem megoldás. Ha ennyit értél neki, hogy 3 hónap után vége, nem éri meg sírni utána.
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3 hónap, hogy lehet évforduló?? Egy évet se voltál vele akkor évfordulóról nem is beszélhetünk.
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
bocsi gondolkozni sem tudok nagyon kivagyok bukva nézzétek el nekem azt az apró hibát ennyi,nagyon szerelmes vagyok
2013. febr. 10. 18:28
 19/24 anonim ***** válasza:
20 éves vagy szépen folytatod az életedet, mivel ilyen gyenge hisztimiszti típus vagy vegyél 3 csomag zsepit, aztán lassan túlleszel rajta.
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20 évesen ne légy öngyilkos.3 hónapos kapcsolat miatt,Mert utána mi lesz,hová mész,ki leszel? azért ezek félelmetes dolgok.főleg egy olyan miatt aki nem is szeret,baby..nemáá!!!!szedd össze magad,gyászold meg,és fél év múlva majd röhögni fogsz rajta,egy másik pasinak a karjában,ami nagyszerű érzés lesz<----és pont ezért nem szabad semmi hülyeséget csinálni. Ne alázkodj meg,pasik szeretik a határozott nőket akik nem tőlük függenek.Legyen az életcélod az,hogy sírjon utánad.ezt úgy tudod elérni,ha teljesen megváltozol(külső,belső,stílus)törölj ki minden képet,csinálj ujjakat,bulizz,ismerkedj,hidd el ez beválik a pasiknál és te is jobban fogod érezni magadat.De ehhez ki.aszott nagy erő kell.ne lássa,hogy szenvedsz,ne keresd.Kicsit légy olyan mint ő.és mikor visszaszerezted,dobd a fenébe,mert nem érdemel meg.
2013. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!