Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim már 2 hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim már 2 hete nem keres, akkor szakítani akar? Vagy ezt már vehetem is annak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Miért ő keressen?
2013. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
nem vagytok többek 16-nál... aki így áll hozzá, annak felesleges "pasi" meg "csaj"...
2013. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
szerintem veheted,de utálom az ilyen gerinctelen férgeket, akik még csak arra sem méltatják a másikat h közöljék.
2013. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Többek vagyunk mint 16 jóval...


Én azért nem keresem, mert az elmúlt hetekben mindig én kerestem, Ő sosem! Gondoltam, kipróbálom, hogy érdeklem-e egyáltalán.

úgy néz ki nem :(

2013. jan. 13. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá, hogy mi ez a "lesz*rom a másikat" hozzáállás...
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok pasi nem képes megmondani, hogy számár vége van. Vagy, ha meg is mondja, akkor egy üzenettel lerendez smsben esetleg fbn. Tisztelet a kivételnek, akik nem így teszik.
2013. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapasztaltam pasiknál, hogy 'ilyen könnyen' lerendezik, hogy vége.... vagy egy sms, vagy üzenet a neten...vagy még az se... persze az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd tőle... ha szakítani akar, akkor is az a legkevesebb, hogy a szemedbe mondja...ennyi jár neked!!!! Ha meg annyira gyáva, hogy nem meri.... hát...az az ő szégyene...de am mióta vagytok együtt? vagy volt probléma köztetek?
2013. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7 hónapja.

Nem volt probléma, de az utóbbi időben azt vettem eszre, hogy ha én nem keresem, akkor ő sem.

Ezért gondoltam, hogy bizony akkor most nem fogom én sem.

Ha szeretne, keresne...

2013. jan. 13. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet van valami magánügyi problémája...vagy valamiért nem érzi jól magát a kapcsolatban...esetleg megismerhetett valakit? Szerintem mindenképpen beszélj vele minél hamarabb... a kérdések benned maradnak még egy ideig ha nem kapsz választ... és könnyebb lesz túllépni ha már tudod mi a szitu... de semmiképpen ne találgass... az nem megoldás semmire sem...
2013. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszi!

De ugy erzem, nem vagyok kepes beszelni vele ezek utan :(

2013. jan. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!