Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DR.senkiházi kérdése:

A barátom szakítani akar velem, teljesen ki vagyok, segítség?!?!

Figyelt kérdés
Ő életem szerelme,bevallotta,hogy már nem is szerelmes belém tegnap volt az évfordulónk,hogy 3 hónapja vagyunk együtt már elterveztük,hogy együtt éljük le az életünket,hogy jövőre megkéri a kezem,nagyon kivagyok bukva,az öngyilkosság is megfordult a fejemben mit csináljak?Nélküle az életem egy roncs :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2013. febr. 10. 18:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha szakítani akar veled úgy is fog, akármit csinálsz,főleg így, hogy már nem szeret. Egy kicsit elhamarkodta ezt a kijelentését hogy feleségül vesz, val.színűleg ő sem gondolta ezt komolyan. És sajnos, tudom mennyire fáj de ő nem szeretet téged. Legalábbis nem úgy ahogy te őt. Velem is ugyanezt csinálta a volt párom, én is úgy éreztem/ érzem ő életem szerelme, de ha ő nem akar veled lenne, fejre is állhatsz, nem fogja magát meggondolni,sajnos. :( Muszály vagy elengedi..:( és az öngyilkosság tényleg semmire se megoldás. Higgy nekem.

De ha szakítani akar veled miért nem tette már meg, miért húzza a dolgot? Márcsak abból indulok ki, hogy úgy írtad "akar" nem pedig hogy szakított velem"

2013. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Évfordulótok három hónap után? Azt hogy csináltátok? Bár nekem semmi közöm hozzá, de magamból kiindulva, egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy mindössze három hónap után érzelmileg így elprostituálódjak egy pasi miatt. Ha az életed a srác nélkül egy roncs, akkor valószínűleg vele is az. Ha egyedül nem vagy boldog, mással miért lennél? Ne pasiktól várd, hogy te majd megtalálod önmagad meg boldog lehetsz. Ha boldog akarsz lenni tegyél érte, és ne mástól függj, érzelmileg meg főleg ne. Legyen már eszed, húsz éves vagy, te jó Isten, szégyent hozol a többi húszéves lányra.

21L

2013. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha szakítani akar veled úgy is fog, akármit csinálsz,főleg így, hogy már nem szeret. Egy kicsit elhamarkodta ezt a kijelentését hogy feleségül vesz, val.színűleg ő sem gondolta ezt komolyan. És sajnos, tudom mennyire fáj de ő nem szeretet téged. Legalábbis nem úgy ahogy te őt. Velem is ugyanezt csinálta a volt párom, én is úgy éreztem/ érzem ő életem szerelme, de ha ő nem akar veled lenne, fejre is állhatsz, nem fogja magát meggondolni,sajnos. :( Muszály vagy elengedi..:( és az öngyilkosság tényleg semmire se megoldás. Higgy nekem.

De ha szakítani akar veled miért nem tette már meg, miért húzza a dolgot? Márcsak abból indulok ki, hogy úgy írtad "akar" nem pedig hogy szakított velem"

2013. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Rajtad kívül még emberek milliárdjai átmentek ezen és ment az életük tovább. Többek közt nekem is, csak velem ez nem 3 lepkefingnyi hónap után történt, hanem 3 ÉV után. Meg aki 3 hónap után MÁR NEM szerelmes beléd, az soha nem is volt az, röhej, bocs.
2013. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!