Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmenjek szombaton vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek szombaton vagy ne?

Figyelt kérdés

1hónapja véget ért egy több éves kapcsolatom.

Eddig futottam a lány után de nem volt sikeres.

Tegnap írt hogy menjek el beszélgetni meg filmet nézni.

Én szakítottam igaz de utána mondta hogy legyünk barátok.

Tényleg eddig futottam utána meg próbáltam visszaszerezni de ha füttyent nem akarok egyből ugrani.

Szerintetek elmenjek vagy ne?Esetleg mondjam azt h más programom van és majd esetleg máskor?Hátha egy kicsit észrevenné magát.



2013. febr. 19. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom a lány pontosan érezte, hogy most hagytad őt a fenébe, úgy érezted eleget futottál utána. Ez böki a csőrét, szóval most szerintem csak újra reményt akar kelteni benned, hogy folytasd csak. DE valószínűleg már nem kellesz neki úgy igazán, max. ha magányos. Én a helyedbe nem hagynám hogy hülyét csináljon belőlem.
2013. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!