Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » MIt lehetne ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt lehetne ilyenkor tenni? Furcsa szakitás, furcsa okokkal

Figyelt kérdés
Sajnos mivel nem lehet sokat irni, ezért próbálom a legrövidebben felvázolni a helyzetet. Barátommal 2 éve voltunk együtt, amikor neki egy nagyon nehéz korszak jött el az életében. Sajnos elég zárkozott, igy sokat nem bezséltünk róla. Egy szombati délelőtt összevesztünk, mert én tanulni szerettem volna ahelyett, hogy a családi programban veszek részt, ami csak 1 óra lett volna. Teljesek kiakadt párom, és összevesztünk. Én kollégista vagyok, igy megfogtam, összepakoltam, és vissza mentem a kollégiumban. Azt mondta, ha el merek menni akkor soha többé nem látom, és a nevét is felejtsem el. Sajnos egyikünk se gondolkozott. Kb 1 hónapja huzodik ez az egész. Elmentem a cuccomért, és jól éreztük magunkat, úgy tettütnk, mint ha semmi nem történt volna. Ő bujt oda hozzám, adott puszit, karolt magához. Az nap ott aludtam nála, és hát történtek a dolgok. Irt nekem másnap smst, hogy jól vagyok e. Kérdeztem tőle talizna e velem, de lemondta egyék okok miatt. Kb még 3x kérdeztem meg, de mind lemondta.3. alkalommal bezséltünk telefonon, és elmondta, hogy jó volt a péntek, és szeret még, de nem tudja van e értelme folytatni. Az utolsó ilyen alkalomnál amikor talira hivtam irt nekem egy smst, hogy ne haragudjak, de szerinte nincs értelme talizni. Nagy nehezn elértem, hogy legalább mondja el telóbán hogy mi az oka. Teljesen normálisan megbeszéltük mik voltak a gondok. Azóta sajnos nem kerestük egymást. Mit lehetne ilyenkor tenni?

2013. febr. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy továbblépsz :(
2013. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,sokan mondták már,de képtelen vagyok,mert nagyon szeretem.S iszonyat buta okok miatt szakítottunk,amit nem tudtam megemészteni.Miért mondja azt,hogy szeret ha már nem igy van..?
2013. febr. 27. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem kapod meg "tőlünk" az igazi választ. Több oka is lehet. Lehet, hogy még mindig szeret, de egyszerűen nem akar már többet veled lenni. Vagy csak még azt hiszi, hogy szeret, és nem tudja elengedni az emléked. :( Nem tudom...:(
2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Azért várok még,hát ha más is tud valami okosat mondani. Ezek szerint inkább hagyjam,ha szeret,akkor keress,ha nem akkor...
2013. febr. 27. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól irod. Ha szeret, keresni fog, ha nem...akkor tudod mivan. Sztem azzal teszed a legjobbat magadnak, ha elengeded és megpróbálsz túllépni rajta.
2013. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!