Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy egy megalázott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy megalázott, csalódott állapot hatására meleggé váljon egy pasi?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan csalódtam, egy nőben, aki megalázott és a végletekig kihasznált. Azóta egyszerűen nem tudok a nőkre kapcsolati szinten tekinteni. Viszont egyre inkább vonz az alternatív szexualitás, amit eddig nem éreztem. 29 éves vagyok, ez 4 éve történt, azóta nem is tudok a nők felé közelíteni, de egy pasival meg nem tudnék kapcsolatot, mégha a szexet ki is próbálnám. Mi lehet ez?

2013. márc. 20. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Dolgozom, van egy rakat hobbim, élek társadalmi életet, járok szórakozni, de egyszerűen nem megy. Nem sajnáltatni akarom magam, tényleg nem tudok ebből kijönni.

Tudom, hogy hülyeség és hülyén hangzik, de egyszerűen gusztustalannak, rossznak érzem magam, ha kapcsolatról van szó és egyszerűen nem tudok kijönni ebből az állapotból!

2013. márc. 20. 11:59
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már egyáltalán felmerült benned, hogy kipróbáld egy másik csávóval, akkor bizony mondom néked, szerintem benned már alapból is megvolt a buzogány hajlam.


Én is qrva nagyot csalódtam egy nőben, utána több, mint 2 évig nem dugtam, mégsem fordult meg soha a fejemben, hogy csávókkal dugjak.

2013. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

2 megjegyzésem van:


"de egy pasival meg nem tudnék kapcsolatot"

ez azt jelenti, hogy nem vagy meleg, ha ez valóban igaz.


"egyszerűen nem tudok a nőkre kapcsolati szinten tekinteni."

nem azért nem tudsz rájuk kapcsolati szinten tekinteni, mert csalódtál és kihasználtak, hanem azért használtak ki, mert - ahogy magad is bevallod - nem vagy férfias jelenség.

2013. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És mit kéne csinájak? Akasszam fel magam? Nincs tökéletes ember, én sem vagyok az, de valami megoldásnak kellene legyen.
2013. márc. 21. 09:46
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki meleg-e vagy sem már születésekor eldől (ebbe nem akarok belemenni ez tény), tehát ha te eddig 100% hetero voltál akkor most is sz vagy, ez nem változtatható meg, viszont ha már egyszer itt tartasz én arra bátorítalak hogy próbáld ki egy fiúval, ha tetszik amit tapasztalsz akkor élj így tovább, nincs ezzel semmi gond, ha viszont borzalmasan undorítónak és kellemetlennek találod a szexet vagy a párkapcsolatot egy férfival akkor hidd el meg fog jönni a kedved a nőkhöz.
2013. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!