Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval még 5. év végén elkezdett 'zaklatni' egy akkor még 7.-es fiú. Nagyon idegesített, így a barátnőmmel folyton szívattuk. Aztán eltelt fél év, és rájöttem, hogy valójában nagyon jól lehet vele beszélgetni. 6. félévére már teljesen bele szerettem. De mindig az volt, hogy csak fb-n beszéltünk (de akkor kegyetlen sokat), de suliban örültem, ha odanyög egy sziát. Az a furcsa, hogy fb-n nagyon közvetlenek voltunk egymással, elmondtunk egymásnak mindent. De volt idő, amikor megbántott, akkor NAGYON sokáig nem beszélünk. Aztán bocsánatot kért, vagy nem is tudom, mi történt, de kibékültünk, vagy mi. És olyanokat mondott, hogy imád engem, meg akar csókolni, le akar velem feküdni (!!!), én meg hittem neki... Nyáron 2x találkoztunk is, akkor puszilgatott, és megfogta a kezem, de ennyi. Közben meg nem járt velem, és annak ellenére, hogy 'meg akart csókolni', nem tette. Szerintem a haverjai azt sem tudták, hogy ismer engem, szerintem titkolt. A barátnőm mindig mondta, hogy mi lesz a vége, de persze nem hittem neki. Ő gyűlölte ezt a fiút, és ezt meg is mondta neki, sőt a szemébe mindennek lehordta. De én imádtam ezt a fiút. Aztán most ősszel (ő már 9.-es, én meg ugye 7.-es), pontosabban novemberben facebook-on a lehető legdurvábban lekoptatott. 1 hónapig csak sírtam, sőt, még most is könnyezem, ha eszembe jut. Hogy tehetett ilyet? Beetet, hogy ő mennyire imád, most meg le sem sz@r. Nagyon fáj, még most is, nem értem, hogy tehetett ilyet. Még a legeslegjobb barátnőimet is eltaszítottam magamtól, és inkább olyannal lógtam, akik már 'tapasztaltak' ebben a témaban. Pedig szegények, mindent, amit tudtak, megtették nekem, én meg roppant durván elutasítottam őket, annyira fájt ez az egész (2 hónappal rá, nagy nehezen megbocsátottak, de érzem, az ő kapcsolatuk sokkal szorosabb, de ez már más tészta). A lényeg, hogy még mindig nem tudom elfelejteni, akármennyire is szemét és bunkó volt, hiányzik. Hogy tudnám elfelejteni? Könyörgöm, segítsetek, nagyon rossz most így nekem. :(

14/L



2013. márc. 19. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
foglald el magad
2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, de idővel jobb lesz. Velem is csúnyán elbánt egyszer egy srác és csak hónapok után tudtam elfelejteni.

Próbáld meg lekötni magad valamivel. Koncentrálj a tanulásra, a te korodban az legyen a legfontosabb!

2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 betlindis ***** válasza:
nézelődj, ismerkedj, szeress bele vki másba. nekem a kutyaharapást szőrével recept mindig bejött...
2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
mert még Barbiznod kéne
2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, mondjuk kezdj el járni valami csapatsportra, például röplabdára.
2013. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14 évesen pár puszi után 1 honapig sirsz...mi lesz majd ha lesz pár év mulva egy komoly kapcsolatod és szakitanak veled felakasztod magad vagy mi?-.-
2013. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14 éves vagy.. előtted a jövőd. Hamarosan el fogod felejteni őt. Ez csak olyan "tinédzser szerelem".

Sportolj, menj el a barátnőiddel moziba, keress egy másik fiút. Ahogy telik az idő, be fognak gyógyulni a sebbekk..

17f

2013. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoktól, akik tényleg a kérdésre válaszoltak!! :)

Amúgy.

Mi az, hogy egy puszitól vagyok szomorú??? Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy 17 éves vagyok, vagy esetleges 13. Aki szomorú, az szomorú. Ha komoly kapcsolatom is lett volna, akkor is ez lett volna a kérdésem, esetleg átírjam neked a történetet, szerelmem? ;s

2013. márc. 19. 17:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Miaz hogy átirod? :D és ne szolits szerelmemnek
2013. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak neked szívesen átírom, mondjuk akkor úgy már válaszolsz, ha azt mondom, hogy 16 éves vagyok, és megcsókolt? Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni..
2013. márc. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!