Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy fiú akivel már négysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel már négyszer jártam, de nem bírom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy suliba járunk..először tavaly jöttünk össze az egyik volt osztálytársam hozott minket össze. hát..nem szépítek:leszartuk egymást. úgy hogy szakítottam.megint összejöttünk,de akkor is leszartuk egymást akkor ő szakított...harmadszorra nagyon jó volt minden,meg is csókolt engem.de szakított valami tök lényegtelen dolog miatt.aztán megint összejöttünk.akkor én szakítottam,mert nem jön a tali helyekre.de még mindig szeretem,,és az az érzésem hogy ő is..:( de ha folyton szakítunk egymással akkor mi értelme?egyszerűen nem bírom elfelejteni. :( hagyjam békén és várjam meg amíg elfelejtem vagy megint jöjjek vele össze???

2013. márc. 22. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Te most hülyéskedsz ? Hány éves vagy te ?
2013. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hagyjuk xdd
2013. márc. 22. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
hát biztos nagyon fiatal vagy... szerintem várj még a kapcsolatokkal.
2013. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Nézzél más után.
2013. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:(
2013. ápr. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!