Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért teszem ezt a pasikkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem ezt a pasikkal? Miért nem tudok normális kapcsolatban élni? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt, hosszabb, rövidebb.

Látszólag erős, találékony pasikkal vagyok, akiknek megvan a tiszteletük. átlag 10 évvel idősebbek nálam.


Eddig az összesnél ugyan az történt:


-Megismerkedtünk, nagyon felnéztem rá.

-A foglalkozását, pénzszerzési lehetőségét átvettem, hogy közösen csináljuk, de én kerekedtem "felül"

-Aztán már annyira nem tetszett, mert láttam, hogy én is képes vagyok arra amire ő.

-ő eközben szerelmes lett belém

-aztán szakítás, öngyilkossággal fenyegetés, sírás minden alkalommal, és nem az én részemről.


Nagyon jószívű vagyok, mindenkinek segítek, mégis tönkreteszem az összes pasimat. Nem direkt, mert nekik is mindennél jobbat akarok. Nem vagyok kihasználós, soha nem fogadok el semmit, meghívást ilyeneket. Sosem az anyagiakat nézem, volt akit én tettem gazdaggá.


A kapcsolat végén rideg vagyok, azt érzem hogy hátráltatnak, megtanultam amit kell, és vetném bele magam újra az életbe.


A gáz az, hogy eddig mindegyiket ronccsá tettem, és azóta sem képesek túltenni magukat.

Volt amelyik drogos lett pedig mindig ellene volt, vagy bekattant, vagy bezárkózott, és azóta nincs teljes életük.

Bűntudatom van.


Meddig lesz ez így?

20 évesen illene szerintetek komoly kapcsolatot fenntartani valakivel, vagy még van időm kiélni magam?



2013. márc. 25. 17:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Azoknak akik félreértettek, elmondanám, nem használok ki senkit, én boldog kapcsolatra vágyom, csak mindig félresikerül. Az anyagiak nem fontosak.

Egyébként legfőképpen vállalkozásuk van azoknak akikkel vagyok. Nem feltétlenül jól menő, nem szempont nálam az ilyesmi. Csak késztetést érzek beleszólni.


Utolsó, a karmát ismerem, de nem gondolom, hogy rám vonatkozna, amikor nem célom senki tönkretevése, sőt általában minél jobbat akarok, annál rosszabbul sül el.

Sokat gondolkoztam, hogy ez vissza fog-e ütni, de rájöttem hogy akkor üt vissza, amikor túl sokáig tűrök a párom boldogsága érdekében. Azóta úgy gondolom, hogy az őszinteség a legfontosabb.

Egyébként nem nagyon értem, hogy miért ír olyan ember a karmáról, aki más halálát elegendő meggondoltság, és ok nélkül kívánja. Vagy talán direkt játszol magad ellen?

2013. márc. 25. 18:10
 12/17 A kérdező kommentje:
Közben lett egy másik utolsó. Utolsó (9.) amikor írtam.
2013. márc. 25. 18:11
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert terhes vagy. (Univerzális válasz értelmetlen kérdésekre, bocs :P)


Ha komolyan hiszel abban, hogy ez a te gondod, akkor próbálkozz olyanokkal, akiknek szinte biztos, hogy nem veszed át a foglalkozását, vagy azért, mert nehezen megszerezhető képesítés kell hozzá, vagy azért, mert gyárilag nem menne (könyvelő, orvos, jogász, csippendélfiú)

2013. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Aladárkiss ***** válasza:
Van időd kapcsolatok kialakítására ha teheted akkor még élj. Nem kell elsietni a dolgokat. A palijaidat nem értem. Én soha nem hagytam beleszólni senkit a vállalkozásomba. Ha esetleg bukni fogok az én döntéseim alapján bukjam be ne pedig valaki hatására .Erről szól az élet hibázol és tanulsz belőle. Leülök de felállok és tovább megyek. De ha valaki beleszólna valószínű hibáztatnám őt is és magamat is. Valószínűsítem nem a palikba untál bele hanem abba amit ők csináltak vállalkoztak.
2013. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

17:41


20 évs lány szerinted szerelemből jár 30 éves pacákokkal?? Mert szerintem rohadtul nem, max beképzeli magának hogy ő most szerelmes, mert a barátnői is szerelmesek.

2013. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

sztem sincs nálad szo szerelemrol vagy komolyabb érzelmekrol , amikor osszejossz ezekkel a pasikkal.csak imponálnak neked.egy ideál tetszik meg neked igazábol.

de miért szolsz bele az o vállalkozásukba?

2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kolosszus22 ***** válasza:

Érdekes egy csaj lehetsz és rendkívül talpraesett ha 20 éves létedre te teszed gazdaggá a 30 éves hapsijaidat, ritka az ilyen, de valahol ez nagyon is értékelhető! :D

Úgy érzem nálad elvi kérdés, hogy olyan férfi legyen melletted aki feletted áll és ne tudd elérni az ő szintjét, ezért olyat keress akinek olyan foglalkozása, vállalkozása van amit te biztosan nem tudnál vagy nem akarnál csinálni.

26f

2013. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!