Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni? (szakítás)

Figyelt kérdés
pénteken szakítottunk a barátommal....és azóta olyan vagyok mint ez élő halott kb..állandóan ő jár a fejemben,semmihez nincs lelki energiám,a tananyagot nem fogom fel, meg a suliban is megkérdezte a barátnőm: Mi a baj? na és ennyitől a nyakába borultam sírva...semmi nem segít.. mi a teendő ilyenkor? tudom hogy az idő mindent megold,de pillanatnyilag úgy érzem hogy a pokolban vagyok....

2013. márc. 26. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Vodka, pálinka, bor, kis fű, majd másik pasi, jó szex, ez most mind összejöhet hisz mindjárt itt a húsvét.
2013. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó Ó Ó mint már évezredek óta milliószor elmondták: IDŐVEL.

Nincs mááás. Maximum ha más emberek elvonják a figyelmed az jó.

2013. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ja és a hisztit fejezd be mert így senkinek sem kellesz anyádnak se, nekem meg főleg. Szóval menj mosakodj meg, mert ma elég sok piszok rádragadt.
2013. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2! igaza van N
2013. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. én is elgondolkoztam már rajta hogy jó lenne egy kicsit iszogatni...úgyhogy meg is beszéltem a barátnőmmel :D:D


3. esetleg valami normális válasz? és mi az hogy anyámnak nem kellek?

2013. márc. 26. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem is az idő múlásával el fogod felejteni őt,ez egy nagyon rossz dolog tud lenni de ezen őszintén szólva szerintem semmi nem tud segíteni!Azért sajnálom és kitartás
2013. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Héjj babám 1-es és 3.mas is én vagyok. Ne vegyél mindent komolyan. Imádkozom majd érted!
2013. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. köszönöm!
2013. márc. 26. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg értékelni az életed szépségeit, és ne rá gondolni. Sportol sokat, ezzel nyugodtabb, fittebb, és kiegyensúlyozottabb leszel. A barátnőddel is menj el moziba, buliba, ezek meglátod, előbb vagy utóbb el fogják feledtetni veled a volt barátodat.

Várj türelmesen, ne zárkózz el, járj el sok helyre, és meglátod, hogy hamarosan beköszönt az új szerelem.

18/F

2013. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es,


a szerelmi bánat nem hiszti!

2013. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!