Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő telt el a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el a szakítás után, hogy eljutottál arra a pontra, hogy 1 teljes napig nem jut eszedbe az exed?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapnál járok, hogy minden nap gondolok rá.
2013. márc. 29. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hét plusz minus 2 nap...

és azért gondoslz rá mert nem vagy képes lezárni magadban...

2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 év másfél attól függöen mennyire akarod elfelejteni, mennyire kerülöd a vele való találkozást ha nem próbálkozol mozdulsz ki foglalod le magad valamivel nem lesz könnyebb csak nehezebb
2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy jobb pasit!:D
2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ülök itthon begubózva, bulizni járok. Nem érzem a hiányát. Mégis minden nap rengetegszer eszembe jut. Nem értem miért...
2013. márc. 29. 22:21
 5/13 anonim ***** válasza:
hehe, nálam is így van lassan 10hónapja.:D
2013. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Max 2-3 hét

N

2013. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve nem tudok szabadulni tőle. 12 év után mentünk szét, de minden nap itt van a fejemben. Nem azért, mert még mindig szeretem, hanem mert beette magát az agyamba a nyomorult.
2013. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lassan 1 éve lesz,hogy vége,és nem gondolok rá!akkor elfelejtettem mikor kidobtam
2013. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem abban kell mérni, mennyire vagy túl rajta, hogy milyen sűrűséggel gondolsz rá, hanem abban, hogy hogyan és milyen érzések töltenek el közben. Egyébként ha ez megnyugtat, a legutóbbi exem volt életem nagy szerelme és kb másfél évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy ne szoruljon össze a szívem, ha rá gondolok vagy ha megnézek egy közös képünket. És majdnem 2 évnek, mire teljesen közömbös lett, olyan szinten, hogy konkrétan szarok rá.
2013. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem esik rosszul, hogy nem vagyunk együtt. Meg a szívem se hasad meg. Csak egyszerűen zavar, hogy ennyit gondolok rá, miközben nem is dolgoznak bennem érzések iránta.
2013. márc. 30. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!