Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal tervezzük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tervezzük a házasságunkat. Már meg is van az időpont. Elfogadnátok egy különös döntését?

Figyelt kérdés

Most előállt azzal, hogy katona akar lenni. Külföldre akar menni szolgálatba. Most is hasonló szervezetben dolgozik csak itthon Magyarországon, és nem külföldön, háborúban.

Azt mondja, hogy mire hazajön, annyi pénze lesz, hogy meg tudja teremteni az egzisztenciáját.

De én nem szeretnék egy rettegésben élni, hogy mi történhet vele. A távkapcsolat sincs nagyon az ínyemre esküvő után. Lebeszéljem, vagy mondjam le az esküvőt. Lányok, mit tennétek a helyemben?



2013. ápr. 1. 20:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én meg két évig várjak rá? és ha akkor már nem fog működni a kapcsolat? És ha nekem beüt valami kapcsolat addig? Egy csomó kérdést nem tudok megválaszolni. Én akkor elvesztegetek az életemből két évet. Azt nehogy mondjátok, hogy ha szereted megvárod. Fiatal vagyok és nem Vesta szűz.
2013. ápr. 1. 21:06
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
külföldi misszióval sok lóvét lehet keresni! én mennék! szerintem ne beszéld le, bizonyára tud magára vigyázni.
2013. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
És azt az ellenséges katonák is tudják?
2013. ápr. 1. 21:34
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Te nem szereted ezt a férfit, ha ezen kattogsz, hogy mivan akkor, ha addig neked lesz valakid...nézz már magadba...
2013. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 kolosszus22 ***** válasza:
78%

Utolsóval értek egyet, nekem sem az jön le a dillemmádból, hogy nagyon szerelmes lennél ebbe a fickóba! Szerintem ne menj hozzá semmiképpen akkor sem ha itthon marad, mert ebből a házasságból semmi nem lesz így- se úgy se! Mikor már azon agyalsz, hogy te nem várnád meg mert nem Vesta szűz vagy és addig lehet más is, fiatal vagy stb. az egyértelműen azt bizonyítja, hogy már most sem elég erősek az érzéseid iránta ha ez eszedbe jut.

26F

2013. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy hülyeség, h a kérdező nem szereti a párját! Mi a párommal már 14 éve együtt vagyunk, 3 éve külföldre jár dolgozni, 2 hétvégente tud csak hazajönni. Szeretjük egymást, de sokat változott rossz irányba a kapcsolatunk. szerintem egy kapcsolat sem marad a régi, ha az egyik félnek távol kell lennie. Nagyon szar érzés egyedül lenni, nélküle... Mindenkit látsz h jönnek-mennek, gyerekeik vannak, nyaralnak, stb... Te meg otthon rohadsz. Mert ugye itt jön a másik, ha elkezdesz barátnőzni, eljárni ide-oda, ő meg kinnt dolgozik, te leszel mindenki szemében a rossz. Miért is nem ülsz otthon, és várod őt??? Nyáron amikor pezseg az élet... tök jó otthon ülni. Ha meg még v.kivel össze is jössz, mert sükséged van v.kire, akivel a napi dolgaidat megoszd, akivel jól érezd magad, elmenjetek ide-oda stb...

Már a 3. nyaramat fogom otthon üléssel tölteni egyedül. De ha összejönnék v.kivel én lennék a világ q...ja.

Nem tudom mennyi idősek vagytok. Én már elmúltam 30. Vágyom összeköltözésre, családra, együtt töltött időre, élményekre, és a szürke hétköznapokra EGYÜTT! De úgy érzem csak elmegy az életem...a fiatalságom. Pedig azt is tudom miért kell kinnt dolgoznia, de így is nehéz.

Azért írtam le az én helyzetemet, mert a tiédet pontosan nem ismerem, és mindenki maga dönt, én biztos nem házasodnék össze így. Szerintem egy kapcsolat sem bírja ki a távolságot.

2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 kolosszus22 ***** válasza:
57%
Utolsó, ez is egy faxság így már ne is haragudj! Ugyan olyan vagy mint a kérdező! Kérdem én, ha ennyire szar ez így akkor miért nem szakítasz vagy rinyálás helyett miért nem mész ki külföldre a párod után! Mert ez hogy otthon ülsz és szép lassan bemagyarázod magadnak, hogy jogod van a külföldön güriző párod mellett itthon valaki mást is tartani nem túl korrekt. Lépjél valamit, mert a siránkozásból semmi nem lesz.
2013. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem látod, hogy miért tudsz OTTHON ülni, miért nem egy híd alatt vagytok...

Végülis miért laknál egy 10 milliót érő otthonban, ha lakhatsz egy 30 milliárdba kerülő híd alatt is, ebben is van valami.

Eleve így indítani, hogy ha elmész, én lehet, hogy keresek mást...szánalmas, hol itt a szerelem, a megbecsülés?

Azt nem látjátok, mekkora áldozat egy idegen országban dolgozni a családért, távol az otthonától, gyerekeitől, barátaitól, mindentől?

Ha meg kevesebb pénzetek lenne, mert itthon dolgozik, akkor azon rinyálnátok, undorító...

2013. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos én elhagynám, gyűlölöm a katonaságot, és eltélek minden olyan harcot, amit valaki nem azért vív, hogy egy konkrét támadástól védje meg a hazáját. Én nem viselném el, hogy a párom a mások háborújába menjen.


De ha téged nézünk: akkor is várj míg visszajön, ki tudja még akkor is hozzá akarsz-e menni.

2013. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Arra azért nem számítottam, hogy egy két válaszoló olcsó kis nőcskének hisz, mert átgondolom az elkövetkezendő életemet.

Az alaphelyzet az, hogy van egy fiatal esküvő előtt lévő szerelmes lány, akinek most kellene élnie az életét vidáman a párjával közösen. Ez teljesen veszélyben van. És eleve úgy kezdjem az életemet, hogy elválaszt valami a páromtól és egy rettegésben kelljen élnem, és egyedül töltsem a fiatal életemet? Senkinek sem jutott eszébe, hogy nem kellene kimenni? Csak a pénz a meghatározó?

Mindketten dolgozunk, és meg tudnánk élni az itthoni fizetésből. Az egésznek a célja az, hogy nem tudom kinek bebizonyítsa, hogy ő mekkora férfi. Nekem nem kell egy Rambó képességekkel megáldott valaki, hanem egy családalapító szerethető olyan férfi, akire a nap miden percében számíthatok. Minek kell kimenni háborúsdit játszani? Nekem nem, az biztos. És azért egy elítélhető valaki vagyok, mert eleve azt feltételezi egy pár hozzászóló, hogy nem várnám meg, sőt összeállnák mással?

Azzal kezdtem, hogy nagyon szeretem. Ezért szeretném, ha nem menne el!

2013. ápr. 2. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!