Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal tervezzük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tervezzük a házasságunkat. Már meg is van az időpont. Elfogadnátok egy különös döntését?

Figyelt kérdés

Most előállt azzal, hogy katona akar lenni. Külföldre akar menni szolgálatba. Most is hasonló szervezetben dolgozik csak itthon Magyarországon, és nem külföldön, háborúban.

Azt mondja, hogy mire hazajön, annyi pénze lesz, hogy meg tudja teremteni az egzisztenciáját.

De én nem szeretnék egy rettegésben élni, hogy mi történhet vele. A távkapcsolat sincs nagyon az ínyemre esküvő után. Lebeszéljem, vagy mondjam le az esküvőt. Lányok, mit tennétek a helyemben?



2013. ápr. 1. 20:44
1 2 3
 21/26 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ezt előbb is leírhattad volna, valamiért azt hittem, hogy szükség van arra h kimenjen az anyagiak biztosítása miatt. Így h mindkettőtöknek van munkája és biztos lenne a megélhetésetek enélkül is, ez már más megvilágításba helyezi a történteket. Így már neked adok igazat, csak Rambózásért ne menjen ki (a valóság amúgy is nagyon messze áll a filmektől), mondd meg neki vagy marad és élitek a közös életetek vagy menjen, de rád ne számítson. Ennyi!

26F

2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát, tudod... mi a nyáron fogunk összeházasodni, és úgy döntöttünk, hogy bármikor jöhet a baba is. Én a házas élet és a baba miatt pár dologról lemondtam, átszerveztem az eddigi életem, mert ez az egész csak így történhet meg. Ezt az életformát választottam a karrier/hivatás helyett, ami előttem állt és adott volt. Én furcsának találom, hogy házasság előtt akarja elhagyni az országot a vőlegényed, minket pont, hogy ez kötött össze még jobban. Ha teljes szívével-lelkével szeretné a dolgot, ezen lenne a hangsúly, és nem egy szétválásról lenne szó bizonytalan ideig. Szerintem finoman, és ne haragudj rá, mond meg neki, hogy talán jobb, ha vártok még, ha ilyen tervei vannak, mert ez így összeférhetetlen egy esküvővel.
2013. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem házasság előtt, hanem utána.
2013. ápr. 4. 18:52
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi a fenének kínozzátok akkor egymást. Neki fontosabb a katonaság, mint te, te már azon aggódsz, hogy ha elmegy, meg tudod e állni, hogy ne lépj félre...

Van ennek így szerinted értelme? Lehet, hogy szeretitek egymást, de az igényeitek nagyon eltérnek, más irányba visz az utatok...

2013. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ebben az a fura h pont most akar lelépni....nekem is szarul esne...pénz ide v oda!!!
2013. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
meg itt nem az van hogy kiemgy mosogatni vagy kamionozni hogy bírja fizetni a lakást lemondások nélkül basszus....ha kimegy és egészségesen jön vissza akkor is...mi lesz utána?ha meg kimegy és meghal vagy nyomoréklesz akkor meg csak mártír lesz belőletek....beszéld le,ha nem megy akkor hagyd a francba!mond meg neki hogy neked nem hősi halott kell hanem férj!
2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!