Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mivel kössem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés
A legnagyobb bajom az, hogy nincsenek nagyon barátaim, mert a kapcsolatunk alatt eléggé leépültek, meg soknak szintén barátnője lett, eltűnt, van olyan aki meg is házasodott. A régi banda eltűnt, egy sráccal vagyok kb jóban, de ha vele nem tudok elmenni itthonról akk kb így senkivel. Ez elviselhetetlenné teszi a szakítást, itthon ülök csak és nem csinálok semmit. mit tehetek ilyenkor a kétségbeesésen kívül? Hozzáteszem, hogy exem persze csaj és vígan éli az életét, lemegy egy buliba, összeszed egy este 3-4 palit és mióta külön vagyunk csomót randizik (ezt onnan tudom, hogy tegnap véletlenül összefutottam vele és ezzel büszkélkedett, gondolom belém akart még egy uccsót rúgni) Ez is marhára idegesít :S

2013. ápr. 12. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is! Változtass a külsődön, szakítás után fontos! Pár új ruha, új frizura (ez nem csak nőknéél fontos) Keress egy közösséget, ahol szerezhetsz haverokat! (konditerem) Velük majd te is elmehetsz szórakozni, ahol talán megismersz valakit.
2013. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj! :)
2013. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!