Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék szakítás után talpra állni?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem, hogy ő volt a mindenem...és most elhagyott ráadásul más miatt (amit belőle sose néztem volna ki). Úgy érzem nélküle egy jelentéktelen kis senki vagyok, nincs értelme az életemnek stb. Mindenhez ő adott nekem erőt illetve bíztatott a céljaim elérésében, de most nincs és úgy érzem az egész életem szétesett. :S Tudom, hogy ezen mindenkinek túl kell esnie, de sose gondoltam volna, hogy ennyire fáj egy szakítás, raádsul azzal megspékelve, hogy az az ember akivel együtt tervezted a jövőt becsapott.

Minden terv kudarcba fulladt, neki ezek semmit nem jelentettetk ezek szerint a majd 3év alatt. Fogalmam nincs mit kezdjek nélküle.

És sajnos már nem most történt a dolog, hanem 3hónapja, és azóta egyre csak rosszabb. Szerintem senkit nem fogok ennyire szeretni már. Mert mindenről ő jut eszembe, mivel szinte együtt is laktunk már. 20L


2013. ápr. 12. 16:17
 1/1 Minekaz144 ***** válasza:

3 év után nem is csodálkozom, hogy ezt érzed főleg ha még mindig szerelmes voltál. Próbáld lekötni magad, valami hobbi, barátok, buli, programok stb... Esetleg próbálj a negatív tulajdonságaira gondolni.

"Szerintem senkit nem fogok ennyire szeretni már." ez pedig baromság és te is tudod... Merj ismerkedni és majd találsz jobbat aki elfeledteti őt.

Egyébként ha ez vigasztal én is így jártam. Nekem is 3 hónapja már, hogy dobot az exem és még mindig nagyon fáj, hogy már nincs. Néha én is úgy érzem, hogy nem bírom nélküle, de ez van tovább kell lépni. Tudom, hogy nehéz de az élet megy tovább.

2013. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!