Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos kérdésem lenne. És remélem normális válaszokat fogok kapni. Szóval a helyzet rövden.

2 évig éltünk párkapcsolatban a barátommal, aki az első pár hónapban még irogatott a volt nőjével, sőt meg is csalt vele az interneten (szerintem ez már annak számít). Aztán nekem is volt egyszer amikor erősen elbizonytalanodtam még hónapokkal később. Két év után azért lett vége, mert együttéltünk és teljesen ellaposodott a kapcsoaltunk és megint elbizonytalanodtam. Végig nagy probléma volt, hogy folyamatosan a barátait választotta helyettem. Elég szarul éreztem magam emiatt. Most újra kezdtük és még mindig ezt csinálja, azért mondja le a találkozóinkat (már nem lakunk együtt), hogy elmenjen bebaszni és utána még neki áll feljebb. Amikor én megyek el az természetesen probléma. Nem értem tényleg bennem van a hiba? Néha úgy tud bezsélni velem, hogy tényleg úgy érzem hibás vagyok, aztán meggyőz a racionális énem, hogy nem én tehetek róla, és miért kell ezt elviselnem, ha állítólag tényleg szeret?

Mindig engem hibáztat, és sohasem veszi észre magát, azt hiszi, hogy virággal meg csokival mindent meg lehet oldani. De igazából nem figyel rám, mert amit kérek tőle az nem érdekli, mert neki szórakozni KELL.



2013. máj. 15. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Sorba álltál lóf@szért, mit vártál?
2013. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csonti95 xD ***** válasza:
te is neten csaltad meg? :D
2013. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Tudnál emberi hangon válaszolni?
2013. máj. 15. 08:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem csaltam meg egyszer sem.
2013. máj. 15. 08:43
 5/13 anonim ***** válasza:

nem te vagy a hibás ahogy írtad is nem figyel rád nem érdekled. Nem becsült meg és most se becsül meg. Nem azt mondom hogy az ember mondjon le a haverjairól egy barátról meg főleg ne de azért ne nélkülözzön miattuk folyton a párom.

23/F

2013. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Csonti95 xD ***** válasza:
Talán még nem szeretne egy komolyabb kapcsolatot (legalábbis veled nem.)
2013. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne erőltessétek ezt a kapcsolatot!
2013. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam és nem az a baj, hogy elmegy. Hanem az, hogy velem lemondja a találkozót. Tegnap is felhívtam, hogy akkor mikor jön és mindig azt mondta, hogy 1-2 óra múlva. Én ezt a dumát már ismerem 2 évig játszotta el. És ma reggel azt mondta, hogy átjött VOLNA. Mondani könnyü úgy utolag...
2013. máj. 15. 08:48
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Első válaszoló vagyok.

Emberi hangon szolok most hozzád:



Te adtad össze magad vele, többször is.


Ha ekkora egy szerencsétlen pics@ vagy, aki kiteszi magát ennek, akkor megérdemled aranyom.


Live with it.

2013. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig #1 röviden és érthetöen fogalmazott.( Nem kellesz neki, de te téped miatta magad. Mit akarsz? Keress egy olyant akinek te kellesz!)
2013. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!