Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos kérdésem lenne. És remélem normális válaszokat fogok kapni. Szóval a helyzet rövden.

2 évig éltünk párkapcsolatban a barátommal, aki az első pár hónapban még irogatott a volt nőjével, sőt meg is csalt vele az interneten (szerintem ez már annak számít). Aztán nekem is volt egyszer amikor erősen elbizonytalanodtam még hónapokkal később. Két év után azért lett vége, mert együttéltünk és teljesen ellaposodott a kapcsoaltunk és megint elbizonytalanodtam. Végig nagy probléma volt, hogy folyamatosan a barátait választotta helyettem. Elég szarul éreztem magam emiatt. Most újra kezdtük és még mindig ezt csinálja, azért mondja le a találkozóinkat (már nem lakunk együtt), hogy elmenjen bebaszni és utána még neki áll feljebb. Amikor én megyek el az természetesen probléma. Nem értem tényleg bennem van a hiba? Néha úgy tud bezsélni velem, hogy tényleg úgy érzem hibás vagyok, aztán meggyőz a racionális énem, hogy nem én tehetek róla, és miért kell ezt elviselnem, ha állítólag tényleg szeret?

Mindig engem hibáztat, és sohasem veszi észre magát, azt hiszi, hogy virággal meg csokival mindent meg lehet oldani. De igazából nem figyel rám, mert amit kérek tőle az nem érdekli, mert neki szórakozni KELL.



2013. máj. 15. 08:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy sima mezei huszadrangú nő vagy a szemébe. Sajnos ennyi a történet. Akár mennyire fáj, ezt jobb ha tudod.A tények, a cselekedetek önmagukért beszélnek.Kivágnám az illetőt, és soha többet nem tudna elérni.
2013. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hibás! Az első tökéletesen írta. Vagy fegyvert tart a fejedhez, hogy tűrd el? Ha nem, akkor senki más nem hibás, csak te!
2013. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

NA IDE FIGYELJEN MINDENKI !


Az összes kérdezőnek és válaszolónak üzenem, hogy párkapcsolati kérdésekben nem lehet úgy hiteles válaszokat találni semilyen témára, hogy csak az egyik fél nyilatkozik az ő szubjektív meglátása szerint !!!


Ahhoz ,hogy reálisan el lehessen dönteni kinél van az igazság mindkét felet (férfit és nőt) is meg kellene kérdezni, hogy mi a véleménye és azt már össze lehet hasonlítani.

Gondoljatok csak bele, a bíróságon is megkérdezik mindkét felet, nem csak az egyik véleményét hallgatják meg.

Ez így egyoldalú. A saját véleményeteket hasonlítjátok össze a kérdezőjével, nem pedig a párkapcsolatban lévőket egymással.

Azért kíváncsi volnék,hogy vajon mit mondana a barátod, ha neki is nyilatkoznia kellene ez ügyben. Biztos hogy nem így látná a dolgot.

Csak a kettőtök őszinte válaszából lehet összegyúrni a hiteles választ, nem pedig egy harmadik kívülálló fél szubjektív meglátásaíból.

2013. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!