Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vizsgaidőszak előtt szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszak előtt szakítsak?

Figyelt kérdés

kb. 2 hónapja vagyok együtt egy lánnyal , igazából jól megvagyunk , de nem érzek iránta semmit , és nem látom a kapcsolatunk jövőjét tehát szakítani akarok .

Ő nyilván többet érez irántam mint fordítva ez esetek 90%ban ő keres stb ...

Nem akarom húzni az agyát , de nem hiszem , hogy feltétlen most vizsgaidőszak előtt kellene szakítanunk , habár szerintem nyár elején mikor az ember "fellélegzik" sem esne neki sokkal jobban ...


2013. máj. 14. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát elég szemét dolog lenne pont vizsga előtt.
2013. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1! igaza lehet, de utána szóljál neki, mert így nincs értelme húzni tovább N
2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy vizsga előtt vagy vizsgaidőszak előtt szakítasz;)
2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs legalkalmasabb idöpont, de én azt mondom inkább most szakits vele, mint amikor arra számit,hogy jön a lazitás, együtt töltött programok, nyaralás...

Én ezt tenném asszem.

2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

azt ne mond hogy nem bírsz ki még 2 hónapot, míg vizsgázik, stb. érzelemmentes sex. hallottál már róla?

ne csessz ki vele.

2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy +2 hónappal már 4 hónapos lenne a kapcsolat. Ami azért már mondható egy kisebb időintervallumnak.


Mond el neki most. Minél előbb annál jobb. A szakítás sosem fog neki jól esni.

2013. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4esnél a pont..
2013. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább megvárnám, amíg levizsgázik nyugodtan. Nyáron legalább lesz elég ideje / alkalma, hogy elfelejtsen, de pont volt itt nemrég egy kérdés, hogy most szakítottak az illetővel és nem tud az érettségire készülni így.
2013. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondok neki olyasmit , hogy majd együtt nyaralunk , nem akarom tömni a fejét ...
2013. máj. 14. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:

vizsgak utan...


Lehet, hogy olyat latsz meg benne a vizsgaidoszak alatt, hogy még nyaralni is vele akarsz majd menni!

2013. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!