Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jártam, aztán szakított velem. Később megint azt mondta, hogy össze szeretne velem jönni, de meggondolta magát. Most egy hónappal később megint nagy érdeklődést mutat irántam. Teljesen ugyanúgy viselkedik, mint amikor megismertük egymást, kedves, aranyos, pedig nagyon sokat veszekedtünk ezelőtt és azt hittem, hogy sose fogunk már kibékülni.
2013. ápr. 23. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mert kölyök
2013. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű nem talál mást és mindig visszakanyarodik hozzád,de ne hagyd,hogy kihasználjon, nekem 6 éves kapcsolatom ért véget 2 hónapja.....azt hittem örökre együtt leszünk, áj láv jú,stb... üdv 2013-ban......
2013. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ha akarna találna mást, már akadt is pár jelentkező. szóval nem tudom mire vélni
2013. ápr. 23. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ló nincs,jó a szamár.Még nem lesz jobb neki,addig te is jó vagy.
2013. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudja mit akar. gyerek még ehhez, túl komolytalan esetleg vívódik közted és más között. sehogysem jársz túl jól vele
2013. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!