Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ha van egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy kedves, helyes csinos meg jó eszű barátnőtök, azt miért kell elhagyni egy ronda, buta kövér nőért, vagy olyanért akinek gyereke is van mástól?

Figyelt kérdés
fiúk, szex, nők, szakítás, párkapcsolat

2013. jún. 10. 18:17
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Lehet, hogy nem olyan jó eszű nőről van szó.:)
2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az ilyenek hülyék. 20/F
2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lényeg: téged valamiért már több pasi elhagyott más nőkért (akik szerinted tehenek, de ha ez abból áll, hogy ők nem 50 kiló alattiak, akkor nem biztos, hogy igazad van). Vagy az van, hogy alapból hűtlen típusokat fogtál ki, rosszul választottál, valamiért mindig hasonló férfiakat vonzol, vagy valami oknál fogva nem szeretnek veled hosszútávú kapcsolatot a férfiak, valamiért kiábrándulnak belőled, nem tudok őket igazán megfogni, megtartani.
2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nála indult be jobban a kémia, hiába rondább, butább, ez sokszor nem ezen múlik. Ezt nem lehet megmagyarázni. Ne agyalj ezen, nem véletlen, hogy ehhez pártolt át a pasid. Valószínűleg ez az ő szintje, nem te.
2013. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 kolosszus22 ***** válasza:
65%

Van ez így, velem is szakított a barátnőm, most meg egy szintekkel alattam levő, full sötét gyökérrel van. Mondjuk tény, én már nem szerettem igazán a barátnőmet, de meglepődtem, hogy így leadta az igényeit (pedig azok voltak neki bőven). Mindegy, ha nekik ez kell, akkor ez kell! :D

26F

2013. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Ez sok minden miatt előfordulhat am első kérdésem az lenne hozzád nálad mit jelent a kövér nő a másik meg az lehet amiat volt mert nem fogtál ki még normális pasit aki tud értékelni másik meg az ha ez áll fen ,h túl korán adod magad akkor hamar kiábrándulnak belőled minden férfi szereti a kihívásokat de ha már megszereztek elkell érned náluk azt is ,h legyen miért megtartaniuk téged ,h küzdjenek tovább :)
2013. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

[link] és : [link] egyik csaj, akiért otthagyott :D

ez meg egy másik :D

[link]

2013. jún. 20. 12:08
 18/29 anonim válasza:
Hát ilyen az élet egyszer fenn egyszer lent veled lehet mostanában ez többször fordul elő am jó tanács ismerkedés szempontjából diszkót például nyugodtan hanyagolhatod :) a másik pedig az ,h a legtöbb pasi akinek max dugásra kellesz az az intim részeidet fogja először nézni nem az arcod nem a szemed stb szóval azt is nyugodtan kerülheted am meg úgy is találsz magadnak normális pasit... nekünk sztem egy két ilyen pártalálási téren sztem nehezebb dolgunk van szóval hódíts oszt nem lesz gond :D
2013. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 kolosszus22 ***** válasza:
Uhh...hát ezek a bigék tényleg rusnyák,azért kíváncsi lennék te hogyan nézel ki. Minden esetre a külsőt tekintve a volt barátodnak nincsenek nagy igényei az biztos.
2013. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Én vékony vagyok, (több pasi szerint jó testem van :D) bár néha hordok szemüveget, de szoktak fotózásokra hívi, hobbyból modellkedek

de tessék: [link] bár a hajam azóta hosszabb, mert növesztem. :)

2013. júl. 3. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!