Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után visszaszerezhetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma szakított velem barátom...bár ez elég friss kapcsolat volt de én nagyon szeretem ő is szeret mondta hogy épp ezért nem akar nekem fájdalmat okozni mondta hogy ő még nem akar komolyabbat de később ha úgy lesz megpróbálhatjuk de maradjunk barátok na most szerintetek mivel kelthetném fel az érdeklődését? én is elrontottam dolgokat hogy féltékeny voltam kérlek segítsetek nekem jó ötletekkel amikkel visszaszerezhetem

köszönöm előre mindenkinek!



2013. júl. 1. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem akarja ne távolítsad el magadtol jobban
2013. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy érted? mit tegyek szerinted? irta hogy szeret dehát mégis kidobott :s
2013. júl. 1. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Ha ráakaszkodsz és próbálkozol,később se lesz esélyed nála.
2013. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát egyenlőre ne beszéljek vele meg semmi?
2013. júl. 1. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki időt had ülepedjenek le a dolgok. Ne keresd pár hétig, hónapig. Akkor elkezdesz neki hiányozni és még az is lehet, hogy ő fog megkeresni. Ha nem jelentkezik írj rá. Maradjatok barátok igy "tudsz rá hatni". Ez a "nem akarok komoly kapcsolatot" tipikus lekoptató duma nem kell komolyan venni. Jelentése kb annyi: hagyj élni, másokat is meg akarok kóstolni. Ha úgy találja, hogy veled jobban jár visszajön majd. Ha nem, ha elcsavarja más a fejét vagy jobban tetszik a szabadság íze akkor sajnos el kell engedned kényszeríteni nem lehet senkit. Nem is volna érdemes...
2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak nem értem hogy miért? mindenkinek mondta mennyire szeret
2013. júl. 1. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem életbiztositás.. attól még ha valami baja van kidob ha ő olyan típus.. vagy csak megjátszotta és nem is szeretett igazán.. mondani mindent lehet sajnos.

Próbálj túllépni. Hagyd békén pár hétig, ismerkedj hátha megismersz egy sokkal jobbat és akkor már örülni fogsz, hogy igy történt.

2013. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen értem csak tudod ő rajta látszott meg összes haverjának rólam beszélt
2013. júl. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!