Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk! Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Mi lenne a helyes döntés? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2,5 vagyunk együtt a barátommal és volt köztünk az utóbbi időben egy kis nézeteltérés,viszont van 1 legjobb fiú barátom(1 éve) aki egyszer egy buliban megcsókolt, nagyon kedves és néha jobban törődik velem mint a saját párom de én ez miatt nem akarok véget vetni a kapcsolatomnak.Talán jobb lenne ha megszakítanám vele a kapcsolatot? mert nem szeretném h többen érezzek iránta mint barátság és hogy a kapcsolatom rovására menjen..viszont nagyon szeretem mint barát és őt sem akarom elveszíteni. Mit tegyek?
2013. júl. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó barát mindig jól jöhet,ne szakíts meg vele a kapcsolatot,de mond meg neki nyíltan,hogy barátság és nem több,ha nem ért belőle akkor viszont Ő már nem a lehet a legjobb barátod.
2013. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. júl. 6. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se szakíts meg a kapcsolatot, csak beszélj vele erről. Én is voltam ilyen helyzetben, összevesztem az akkori párommal, és kimentem a jó baráttal sétálni. Azóta nem vagyunk olyan szoros kapcsolatban, de szívesen segít ő is nekem meg én is neki bármikor! :)
2013. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
...helyes döntés nincsen , csak döntés, és minden döntésnek vannak pozitívnak és negatívnak mondható tapasztalásai, következményei, amelyeket el kell viselni...:)..ha mégis a jobbik döntést szeretnéd hozni, akkor a szívedre figyelj,és aszerint dönts, amit onnan érzel.... függetlenül annak várható kimenetelétől...mert nem a jövőt kell vizsgálgatni, és elmében számítgatni annak alakulását, hanem a MOST, a pillanat megtapasztalhatóságában élni,EGÉSZEN ...nem a múlt számít, nem a jövő, hanem a MOST!!!...és akkor helyesen élsz, helyesebben, mint ha a számítgatásból hoztad volna meg a döntésedet...
2013. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!