Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sírnak a nők, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a nők, mikor szakítanak párjukkal? Hiszen ők ebben a helyzetben a nyertesek. Nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nincs nyertes meg vesztes egy szakitáskor..
2013. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Dehogy nyertesek! Sajnálják és fáj nekik is de ha menni kell, menni kell...

A közös megegyezés a legfájdalommentesebb talán mindkét fél részéről. De amikor az egyik totál szerelmes a másik pedig már menne, az kegyetlen lesz a szerelmes félnek. Annak is aki elhagyja nyilván sajogni fog a szíve és sajnálni fogja de saját boldogságunkat kell keresnünk néha muszáj önzőnek lenni ha nem müködik, nem vagyok boldog szakitok. Nem nézem, hogy a másiknak mennyire fog fájni mert az már szánalom... "Bánts meg az igazsággal, ne szeress hazugsággal".

2013. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Vikcy válasza:
én egy "nyertes" fél vagyok és azért sírtam, mert a volt párom egyben a legjobb barátom is volt, ráadásul szeretem őt még mindig, csak nem úgy, mint a páromat, hanem, mint barátot és ugye akit szeretünk, azt fáj bántani. szörnyen megszenvedtem, hogy fájdalmat okoztam neki és mivel én okoztam ezért még segíteni sem tudok vagy enyhíteni sem tudok a fájdalmán. ezért sírnak a nők mikor szakítanak a párjukkal
2013. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De mégis mi volt a baj ami miatt szakítottál vele?
2013. júl. 18. 12:14
 15/24 A kérdező kommentje:
Ezzel összetörted a szívét szegény fiúnak :(
2013. júl. 18. 12:18
 16/24 Vikcy válasza:
egyrészt már nem szerettem úgy mint régen, és nem tartottam fair dolognak, hogy úgy vagyok vele, hogy már nem szerelmemként szeretem, másrészt nem is éreztem már jól vele magam és így igaz, hogy összetörtem a szívét, de adtam egy esélyt neki, hogy egy olyat találjon magának, aki szereti (és persze magamnak is adtam egy esélyt, hogy találjak valakit, akibe szerelmes leszek). egyébként hány éves vagy? és fiú vagy vagy lány vagy?
2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2013. júl. 20. 10:24
 18/24 A kérdező kommentje:
Na de idefigyelj. Olyan ember nincs akivel állandóan jól érezzük magunkat. Kellenek a kompromisszumok is sajnos. Csak az álomvilágban minden rózsaszín és szép. A szerelem pedig köztudottan mulandó, előbb utóbb elmúlik, és ha nincs mögötte szeretet, akkor semmi sincs már.
2013. júl. 20. 10:31
 19/24 Vikcy válasza:
Én ezt értem. Én most nem szerelemről beszélek. Az már rég elmúlt, de még egy ideig szerettem. De mostanra ez a szeretet is elmúlt és csak, mint barátot szeretem már, nem mint a párom. Tudom, hogy kell a kapcsolatban kompromisszum, de amikor már a szeretet elmúlik, akkor nincs miért kompromisszumot kötni.
2013. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint már nem szereted. De mitől múlt el az iránta való érzelmed? Mert ha volt valami konkrét oka, azt pl. szerintem meg lehet beszélni, meg lehet mondani neki, hogy mi a bajod vele és lehet, hogy megváltozik olyanná amilyen akkor volt mikor megszeretted Őt.
2013. júl. 21. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!