Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Adott helyzetben felülemelkedni vagy inkább kifarolni?

37 éves kedvesemmel van egy kis gondom. Sok mindent megbocsátott már nekem és sokat tesz értem, ezért igyekszem kitartani de néha elbizonytalanodom. 1. Exétől van egy lánya így folyton beszélgetnek 2. Együtt dolgozik egy csajjal akit régen ....-gatott 3. Pesszimista 4. Érzéseit nem tudja jól kifejezni talán azonisítani sem

Keress kérdéseket hasonló témákban: együtt, szakítás

2013. júl. 20. 13:08  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt vele beszéld meg..

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. júl. 20. 13:09 Privát üzenet
Szereted avagy sem, ő szeret avagy sem? És ezek milyen fokozatai? És el tudjátok viselni egymást?....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. júl. 20. 13:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Attól még h megbeszéltük a rossz érzéseim nem múltak el.

# 3/5Időpont 2013. júl. 20. 13:11 Privát üzenet
Amíg nem ad okot arra, hogy kételkedj benne, addig miért gondolkodsz ezen? Majd akkor kezdj el aggódni, ha későn jár haza, kimaradozik úgy, hogy nem szól róla előtte, stb.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. júl. 20. 13:11 Privát üzenet
Sztem nem baj, ha tartja a kapcsolatot a gyereke anyjával.. ez a gyereknek is jó, legalább nem a gyilkolászó pillantásokat látja, de te mint nő, ezt sztem belátod. A kollégáit nyilván nem tudja megválogatni. A pesszimizmussal nem tudok mit kezdeni, nem tudom h miért az.. a 4.es pont a legneccesebb, miért nem tudja azonositani?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. júl. 20. 13:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adjam fel azt, ami jól működik egy bizonytalan kapcsolatért, ami szintén lehet, hogy pár év múlva kihűl? Mi a jó döntés ilyen helyzetben?
Miért sírnak a nők, mikor szakítanak párjukkal? Hiszen ők ebben a helyzetben a nyertesek. Nem?
Nem tudom mit tehetnek ilyen helyzetben. Ti mit tennetek?
Mire lehet számítani ebben a helyzetben, ha még ne zártuk le a régi "ügyeinket" teljesen?
Ti rosszul éreznétek magatokat hasonló helyzetben vagy én reagálok hülyén?
Terhes vagyok a volt barátomtól, mit csináljak? Mondjam el neki? Még azt sem döntöttem el hogy a babával mi legyen. Volt valaki hasonló helyzetben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!