Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adott helyzetben felülemelkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott helyzetben felülemelkedni vagy inkább kifarolni?

Figyelt kérdés
37 éves kedvesemmel van egy kis gondom. Sok mindent megbocsátott már nekem és sokat tesz értem, ezért igyekszem kitartani de néha elbizonytalanodom. 1. Exétől van egy lánya így folyton beszélgetnek 2. Együtt dolgozik egy csajjal akit régen ....-gatott 3. Pesszimista 4. Érzéseit nem tudja jól kifejezni talán azonisítani sem

2013. júl. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg..
2013. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szereted avagy sem, ő szeret avagy sem? És ezek milyen fokozatai? És el tudjátok viselni egymást?....
2013. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól még h megbeszéltük a rossz érzéseim nem múltak el.
2013. júl. 20. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem ad okot arra, hogy kételkedj benne, addig miért gondolkodsz ezen? Majd akkor kezdj el aggódni, ha későn jár haza, kimaradozik úgy, hogy nem szól róla előtte, stb.
2013. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem baj, ha tartja a kapcsolatot a gyereke anyjával.. ez a gyereknek is jó, legalább nem a gyilkolászó pillantásokat látja, de te mint nő, ezt sztem belátod. A kollégáit nyilván nem tudja megválogatni. A pesszimizmussal nem tudok mit kezdeni, nem tudom h miért az.. a 4.es pont a legneccesebb, miért nem tudja azonositani?
2013. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!