Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fáj egy pasinak jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OoVvSs kérdése:

Hogy fáj egy pasinak jobban a szakítás?

Figyelt kérdés

1. ha kedves vagyok és elmondom neki, h nekem fájt amit csinált és hiányozni fog, esetleg a végén még egy utolsó "lezáró" puszit is adok.

VAGY

2.kiadom a dühömet és az utálatomat, bunkó leszek.

(és lenne még egy kérdésem, ami annyira nem fontos, de ha valaki választ adna rá, akkor örülnék: hogy öltözzek fel? lehetne valami nagyon elegáns, hosszú, de azért sexy ruha??)



2013. júl. 24. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy srácnak sosem fáj egy szakítás
2013. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdem, hogy gogy érzi rosszabbul magát?... vagy már ilyen sincs?!
2013. júl. 24. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Épp magasról lesz-arja hogy mit mondasz a lényeg ugyanaz.
2013. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha közbe kinyomod egy pattanását..
2013. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor fájna neki a legjobban, ha közönyös lennél. Mint akit egyáltalán nem is érdekel az együtt eltöltött idő, sem a másik érzései. Mondd el neki teljesen nyugodt hangnemben, hogy már meguntad, és alig vártad hogy végre megszabadulj tőle

L

2013. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# köszi! (végre egy igazán használható válasz)
2013. júl. 24. 14:08
 7/8 Lord Keri ***** válasza:

Tessék itt a legjobb szakítós szöveg:


[link]


14 másodperctől 1:10-ig! :D

2013. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# tényleg egész jó csak nem az én esetemet mondja el
2013. júl. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!