Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki összejött újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki összejött újra az exével, és utána minden jól működött?

Figyelt kérdés

Főleg annak fényében, hogy elég rosszul mentek szét. Nagy haragudások (jaj, de magyar ez..), puffogások, egymás-el-nem-viselése volt akkor.


Most mintha újra közeledni akarna felém a volt barátnőm (2 év telt el szakítás óta).


2013. márc. 5. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ain't gonna work.
2013. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Marshall és Lily
2013. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

eszemben nincs, pedig én ettől jóval több időt töltöttem el

oka volt annak amiért szétmentetek N

2013. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem lesz jó vége, ha újból összejöttök. Ha nem működött, később sem fog. Ha már sikerült őt felejtened, ne akard felszakítani a régi sebeket, mert csak nagyobbak lesznek.
2013. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

csodát ne várj :/

én megpróbáltam újra az exszel (ő forszírozta)

de az 1. hónap lelkesedése után csak kényszeredettséget éreztem rajta... pedig nem írtam neki elő semmit.

azzal ment oda akkor is addig akivel akart, akkor beszéltünk mikor ő akarta, ha nem volt kedve megértettem és hagytam... szóval nem korlátoztam semmiben.

aztán mégis újra nagyon durván megsértett 1 év után, vége lett.

most jár egy másik csajjal, végtelen boldogtalan a nő, nagyon megsajnáltam.

ugyanaz van, mint az előző exével akivel járt mikor nem voltunk együtt. állandóan engem hasonlítgat hozzájuk és ezt melyik csaj tudja hosszú távon elviselni

és mégse működik kettőnk közt, Miatta.

én biztos azért megpróbálnám a helyedben de számíts rá hogy nehéz lesz.

lehet hogy előjönnek a régi dolgok, fájdalmas viták, sértődések emlékei és lehet, hogy valamelyikőtök nem tud csakúgy minden rosszat elfelejteni

én nem tudtam, örök tüske maradt

2013. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Pont ilyeneket akartam hallani.


Valamiért néha "eljátszok a gondolattal", pedig tudom, hogy nem bírnám elviselni.. nem tudom, mit tudnék tenni, hogy kiverjem a fejemből végleg. Pedig már nem szeretem őt úgy..

Hogyan lehetne végleg megszabadulni az ilyen gondolatoktól? Azért próbálom ennyire lebeszélni magamat, mert már nagyon rég tetszik egy lány, és egyre jobban alakulnak a dolgok, nem akarom, hogy ez a gondolat belerondítson a dolgokba.

2013. márc. 5. 22:42
 7/12 anonim válasza:
74%

Szia! Rossz hozzáállás! Szereted? Szeretted?

Ha szereted, próbáljátok meg.


Nincs garancia, hogy jól fog működni vagy rosszul. Rajtatok áll. Többnyire nem szokott jól elsülni, ez tény, de ha egy új emberrel jönnél össze, arra se lenne egyértelmű garancia, hogy tökéletes párkapcsolatban fogtok élni stb.


ÉN a volt barátommal összejöttem, fél évig még együtt voltunk. Egy évet külön. Minden nap szerettem. Minden nap szeretem. Csendben, magamba. Voltak más pasik is, akik tetszettek, de egyiket se szerettem úgy, ahogy az exem.


Bár nem tudom, hogy élnék-e a lehetőséggel, hogy ha itt állna előttem, és újra akarná kezdeni. Lehet néha tényleg el kell engedni a másikat, de ameddig szereted őt , és úgy érzed, hogy ő is szeret még téged, addig küzdeni kell... Mert az élet rövid. És lehet hogy az egész kapcsolatnak nincs vége...

2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És mi van akkor, hogy a volt barátnőd, csak barátként kezel, mert már végleg lezárta ezt az egészet? Mármint miből gondolod, hogy egyből vissza akar kapni téged?
2013. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

5-ös vagyok

annyit még hozzáteszek a dologhoz, hogy közben, mikor nem jártunk, alakult a dolog egy sráccal, régóta tetszett

de az ex akkor jelent meg és belerondított az egészbe hogy kezdjük újra stb.

én pedig otthagytam ezt a srácot

pedig ő jobb ember, és mellette boldog lehetettem volna :(

csak az ex megbolondított és persze, ugyanúgy csak a bánat maradt.

ha tetszik az a másik csaj, akkor szerintem előbb próbáld meg vele... mindenki érdemel egy esélyt és aki elszúrta a sajátját, annak akkor legyen türelme kivárni ha szabad leszel - ha egyáltalán az leszel mert kitudja, lehet hogy nagyon jó lenne az új nővel és a régit el is felejtenéd.

én elhibáztam sajnos

2013. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es: olyat nem akarnék, aminél borítékolható a szakítás. Nincs értelme ilyen kapcsolatnak. Az ilyennel csak elmegyek igazi lehetőségek mellett. És ezt most nem csak erre a szituációra értem, egyáltalán nem akarok olyan barátnőt, akivel tudom, hogy hosszú távon nem működne. Ezért is volt kevés.


8-as: elég sokáig voltam együtt ahhoz vele, hogy tudjam, mikor flörtöl, és ez jóval több annál. Olyanokat csinál, amikkel anno levett a lábamról, és ezt nagyon jól tudja. Persze az sincs kizárva, hogy nem akar semmit. Csak akkor miért csinálna úgy, ahogy?

2013. márc. 5. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!