Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szerelmet vallott pasinak és összejött utána vele?

Figyelt kérdés
írjátok le a storyt.kor+nem
2012. ápr. 8. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

kb 12-13 éves koromban megtetszett egy srác (utólag visszagondolva fogalmam sincs, mi foghatott meg benne), szerelemnek hittem és egy hülye pillanatomban megírtam neki sms-ben. aztán amikor találkoztunk, hihetetlenül égett a fejem és lehazudtam a csillagokat az égről (mert nem írt vissza és mert rájöttem, nem viszonozza), hogy elhiggye, csak poén volt az egész. jó nagy égés volt, csak sajnos azóta nem igazán adom a jelét, hogy tetszene bárki is, még ha szinte biztos vagyok is benne, hogy bejövök neki, mert ez nagyon rossz élményként maradt meg bennem és nem akarok még egyszer olyan megalázott helyzetbe kerülni.

21/N

2012. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

elsőnek:

Gratulálok! Mehetsz apácának.

2012. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
másodiknak: köszi, kihagyom. :) és nem egészen értem, miért is sértegetsz ismeretlenül, amikor fogalmad sincs róla, milyen vagyok. ha tanácsolhatok valamit: ne nagyon folytasd ezt így a jövőben, mert sok ember meg fog utálni ezért a nagyon nem szép tulajdonságodért. ha van egy kis eszed, megfogadod. :P
2012. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!