Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva találkozok a barátommal, akivel már egy éve együtt vagyok. Úgy érzem, hogy már egyáltalán nem szeretem, minden kis hibája idegesít, szerintem ő sem szeret, mert volt már rá példa, hogy le-kur-vá-zott, csak azért, mert nem tudtam felhívni a megbeszélt időpontban, tehát a tisztelet már részéről nincs is meg. A lényeg az, hogy szakítani szeretnék, de félek, hogy utána nagyon rosszul fogom érezni magam, és nem fogok találni mást. Jól teszem ha szakítok? Barátnőmék azt tanácsolták, hogy még mindig jobb egy döcögősen működő kapcsolatban, mint egyedül.

2013. szept. 4. 21:14
1 2
 11/17 Nem mondod :D ***** válasza:
Túlkomplikálod. Ha nem vagy boldog, akkor lapát:)
2013. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőm szánalomból lenne velem, mert nincs ló jó a szamár is....már neharagudj de jobban fájna mint ha azt mondaná vége nem szeretlek nem akarok többet veled lenni szép volt jó volt de elég........senki sem szeret egyedül lenni de inkább leszek egyedül és nem pazarlom a drága időm arra aki már nem érdekel, nem szeretem mert amit csinálsz nem más mint időpocsékolás hasznosabbra is lehet fordítani a hétvégéket , legalább többet lehetsz a barátnőiddel
2013. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szakítok. Úgy jobb lesz neki és hosszútávon nekem is.
2013. szept. 4. 21:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt szeretem ezt a hozzáállást amikor határozottan megmondod mi lesz és tudod mit akarsz :) ha már itt tartunk van kedved ismerkedni? :D (nem ám csak viccelek) Szerintem is ez a leghelyesebb döntés :) nőként könnyen találsz magadnak partnert ha jól nézel ki akkor meg főleg zaklatni fognak majd hidd el nem leszel egyedül :)
2013. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát az alakom jó, az arcom sajnos szépséghibás. Zaklatni nem fognak, de azért csak kapok valakit...vagy nem.
2013. szept. 4. 22:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Háh akkor ebben hasonlítunk :D nekem a testem nagyon jó de arcra nem lettem a legjobb :D
2013. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Senki sem tökéletes:)
2013. szept. 4. 22:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!