Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély hogy együtt legyünk? Tetszem neki? Miért nem jön oda? Bővebben lent! Segitség!

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 2 éve együtt voltunk. Óriási szerelem volt. De szakitottunk mert ő már gimibe járt én még nem ...tanultunk...nem tudtunk zalalkozni...es nem volt időnk.... most viszont már egy suliba járunk. Az első naptol kezdve állandoan néz és mosolyog rám ugy mint régen.....ahogy csak rám nézett!!! És köszön. Még ha valakivel beszél is akkor is 'átnéz' az illetőn és mosolyog rám. De nem jött még oda. ezt most minek vegyem? Tetszem neki? Akar valamit? Vagy nem? És miért nem jön oda? Mit tegyek? Segitseg!

2013. szept. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél már ennyire életképtelen. Állj fejre és szard körbe magad! Jézuskám.
2013. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hasonló szituban vagyok
2013. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre nem vagyok kiváncsi!! Csak normális emberek válaszoljanak!!! Köszönöm!!
2013. szept. 14. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már voltatok együtt, és nem haraggal váltatok el akkor nem értem miért kell szégyenlősködni. Odamész- szia mi történt veled az elmúlt két évben, család gyerekek? Menj oda, egy kis locsira elhívod aztán lesz ami lesz.
2013. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 11.es én pedig 9. ;)
2013. szept. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!