Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor félreértjük egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor félreértjük egymást. Ilyenkor ő lesz*r én meg idegbeteg leszek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal sokszor félreértjük egymást. Ez a probléma főleg akkor áll fent, mikor nem találkozunk és face-n beszélünk. Írok valamit és teljesen máshogy értelmezi. Ugye nem hallja a hangom, nem látja az arcom. Én sem az övét. Így sok a félreértés.. ebből következik, hogy sokat vitatkozunk minden kis szirszaron. Én felkapom a vizet, ő pedig lesz*rja. Engem meg annyira idegesít, hogy ő ennyire lesz*rja, hogy idegbeteg leszek.


Utálom ezt a sz*ros face-t, mert csak itt vitatkozunk ilyen kis bagatell dolgokon, de ritkán találkozunk és nem tudunk máshol beszélni. Hogy lehetne megoldani, hogy ne értsük félre egymást?


2013. júl. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
kamozzatok fészen, akkor látjátok egymás arcát meg halljátok a hangját
2013. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A face eléggé elidegeníti az embereket egymástól. A legjobb, ha minél többször találkoztok személyesen. Mellette inkább skype-oljatok vagy telefonáljatok.


Illetve még egy tanács. Beszéljetek egymással őszintén. Elmondtad már neki, hogy idegbeteg leszel attól, amikor ő lesz**ja a dolgokat? Elmondtad már neki, hogy ez Neked mennyire rosszul esik? Megkérdezted már tőle, hogy ő miért sz**ja le a dolgokat? Miért érez ő így? Szerintem beszélgessetek erről, de csak személyesen...!!!!

2013. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.


Igen, beszélgettünk már erről. Utálom ha kinevet, miközben én idegbeteg vagyok, és ettől még idegesebb leszek. Mondtam, hogy ne csinálja, de mégis csinálja. Azt mondta ilyenkor azért szar le, mert regényeket írok neki. Erről kezdek leszokni. De idegesít, hogy ő csak egy-két szóval válaszol. Ajj, tényleg utálom ezt a sz*rt :(

2013. júl. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!