Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele? Úgy érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Úgy érzem már nem szeret.

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 2. évfordulónk és elfelejtette...sőt, még neki állt feljebb, hogy elvárom hogy emlékezzen rá...én készültem neki egy ajándékkal, ő semmit se adott, de már az elsőnél is így volt...Már egy jó ideje nem működik a dolog, rosszul érzem magam ebben a kapcsolatban, mert nem foglalkozik velem.Mivel másik városban tanul csak hétvégén tudunk találkozni, de akkor is csak számítógépezik és nem foglalkozik velem. 2 percig nem tudunk úgy együtt lenni, hogy ne vegye elő a telefonját és ne nyomkodja. Már több, mint 3 hete nem szeretkeztünk, amikor nálam alszik még csak hozzám se ér...bezzeg a kapcsolatunk elején...Szinte minden találkozásunkkor összeveszünk valamin, lehet, hogy én reagálom túl a dolgokat, de egyszerűen nem tudok már mit csinálni.Ő állandóan más lányokkal beszélget fb-on, azzal a címmel, hogy velem már nem tud új dolgokról beszélni...volt hogy az egyikükkel engem beszéltek ki, nagyon jól esett mondhatom. Amíg nyaralni voltam, smsezgetett egy másik lánnyal, igen sokat, akivel már máskor sokat beszélgetett meg táncolt is. Én nagyon féltékeny típus vagyok, sokat veszekedtünk emiatt is, és hiába mondja, hogy nem csinált vele semmit, én egyszerűen nem tudok megbízni benne, mert mindig hazudozik meg blöfföl.Múltkor kicsit észre vette magát, hogy tényleg nem jó így a kapcsolat és fel kéne rázni, és azt mondta, hogy tenni kéne valamit, hogy újra kívánjuk egymást. Az én oldalamról semmi se változott, én ugyanúgy kívánom, sőt még én vagyok szerinte a nimfo, mert egy hónapban 2-3 alkalommal szeretkezni szeretnék vele... szerintem a szex fontos egy kapcsolatban, az a motorja, fent tartja a szenvedélyt..ami nálunk nincs. Már csókolni se csókol meg, vagy ha igen akkor csak sima szájra puszit ad...Úgy érzem már nem is szeret, nem is érdeklem ( mert múltkor amikor meséltem valamit a napomról, azt mondta h őt ez nem érdekli, unalmas), nem is kíván...hiába mondja, hogy szeret már nem hiszek neki, mert nem mutatja ki. Nekem ő mindig az első, mindig mindent megteszek, kiszolgálom, én hívom meg kajálni..stb. Ő viszont semmit nem tesz meg értem, inkább a barátaival van, vagy gépezik. Szeretem és azt se tudnám elviselni, hogy mással van, de egyedül nem tudom ezt a kapcsolatot működtetni, már nem vagyok boldog, de nélküle még rosszabb lenne..Nem tudom mitévő legyek, kíváncsi lennék ti mit gondoltok erről.Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi, hogy ilyen sokat írtam!

22L



2013. szept. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem szomorú dolog, és szakításra érett, esetleg, ha akarsz írhatsz
2013. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Decukii :)
2013. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a megjavítás híve vagyok mindig, de ezúttal....

Lépj tovább - ő már nem akar energiát tenni ebbe a kapcsolatba.

2013. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt mondom, hogyha valami elromlik, azt meg kell jacítani és nem eldobni...De szerintem ez már javíthatatlan...Mondd el neki mit gondolsz, és hogy ezért szakítani akarsz..Nem egyszerű, de ha kínoz, akkor muszáj...
2013. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora kretén a barátod.. ha nekem lenne ilyen barátnőm, én igyekeznék boldoggá tenni. mert valljuk be, más városok, így nagyobb az esély a megcsalásra.
2013. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!