Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hülyeség emmiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség emmiatt dobni a pasimat?

Figyelt kérdés
Az zavarja a páromat, hogy "kemény" zenét hallgatok (Children of Bodom, Slipknot, Cannibal Corpse stb.) Azt mondja, hogy őt nem az zavarja, hogy rocker vagyok, hanem az , hogy miért pont ezeket bandákat szeretem, mert hogy ott van még százezer olyan banda, ami metál, és mégse olyan "hányingerkeltő" . Ez engem dühít. Hogy olyan kicsinyes és gyerekes egy ember, hogy ezen fennakadjon? SOHA nem hallgattam a jelenlétében hangosan őket, mert tudtam , hogy zavarná. Ennek ellenére ő ebbe is beleszól. Azt mondta, hogy ha nem fogok ezekről leszokni akkor fel is út le is út. Ezután kidobtam. Rosszul tettem? én 17 ő 19

2013. okt. 20. 11:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
az én barátnőm is olyat hallgat amiket gyűlölök (mr.busta, majka meg a többi) én meg amerikai rappet, de jelenlétemben nem hallgatja meg ha hallgatná sem zavarna, most emiatt kar lenne eldobni egy lányt szerintem:)
2013. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Édes Istenem... hát a helyedben én már rég kidobtam volna a francba, ki az az állat, aki ilyen dolgokon akad fel? Úristen komolyan.. aki amiatt, hogy ilyen zenét hallgatsz, ilyet mond.. akkor nem is szeret. Jól tetted hogy kiraktad a szűrét, úristen
2013. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A majka az zene? Szerintem csak melléktermék...
2013. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem azért dobtam volna, mert beleszól, hogy mit hallgass. A valódi probléma, hogy ilyen gondolatoknak utoljára 13 évesen szabadott volna megfordulniuk az agyában. Én 26 vagyok, menyasszonyom 22. Szokta mesélni milyen problémákkal küzd némelyik csoporttársa (építészek), egy az egyben olyan dolgok, amikre emlékszem, hogy általánosban estem át rajta. :-) vagy én vagyok koravén, vagy egyre később érnek a fiatalok. Pedig az én életemben sem történt semmi extra, ami miatt hamarabb kellett benőnie a fejem lágyának.
2013. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!