Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok így beszélne? Vagy csak én vagyok túl érzékeny, és hülyeség?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy egyre többet beszél csúnyán. Próbál vagánykodni, pláne mikor ott vannak a haverjai, akkor mintha már túlzásba is vinné. Pl beszélnek valakiről,akit utál, és azt lehordja 'büd**s pi*n*nak,' vagy olyankor sokszor használja a'f*s*z' és 'p*c sa' szót. Mikor velem van csak, akkor ritkábban, de persze akkor is.

Ilyenkor elröhögi, de én nem tudok nevetni rajta.

Voltunk valahol, és felálltam párszor, mert hívtak, akkor is úgy kérdezte, hogy miért nem ülök már nyugton, 'viszket...?'

Az is rosszul esik, mikor a szexről,szeretkezésről durván beszél. Pl elviccelte, hogy 'hogy szét tetted a lábad az este' stb vagy az egyik barátnőm egy buliba hamarabb hazament, ő meg elkezdi, hogy 'biztos megy lyukat tömni' -.- És még sorolhatnám.Ilyenkor arra gondolok, hogy neki talán csak annyit jelent az egész? Ahogy hívja? Nem tudom miért, kissé kiábrándító ez.Nektek nem lenne? Engem sem kéne zavarjon? És nem arról van szó, hogy nincs humorérzékem, vagy túl komoly vagyok, mert általában nagyon sokat szeretek én is viccelődni, és hülyéskedni, de tőle az ilyen dolgok rosszul esnek és úgy érzem nem értékel engem.

Valaki tanács és vélemény?18L


2013. szept. 30. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő egy tipikus tini tapló!Küldd el aztán hátha vissza sunnyog hozzád behuzott farokkal bár szerintem nem fog változni még jó darabig!Jól érzed ez tényleg nagyon gáz és kiábrándító!
2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Kedves hölgyem!


Az ön "pasija" egy tajparaszt, aki nem tiszteli önt. Lehetőleg hamar szabaduljon meg tőle.


Üdv,

Pszichó Loretta, szexuálpszichológus és állatkerti dolgozó.

2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ott kell hagyni,és ha nem is mindig,de két percre észreveszi magát.Vagy beszélj néha hasonlóan te is vele,például,hogy maradjon nyugton a p....ján.
2013. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Akkor ti is így gondoljátok és nem én reagálom túl az egészet?Először arra gondoltam, hogy áh, csak fiú,és ez bennük van, de már egyre jobban zavaró volt.

Ez már szakító ok lenne?:/

2013. szept. 30. 16:38
 5/12 anonim válasza:
Szerintem egy igazi bunko es abszolut nem tisztel teged,nem is tudom miert vagy meg vele ha neked sem tetszik ez a viselkedes forma. Keress egy normalis fiut,ez meg gyerek,szeret vaganykodni.
2013. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez minden normális embernek rosszul esne.
2013. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szarul esne. Általános recept: mondd meg neki hogy ez téged zavar és ha nem hajlandó leszokni róla, akkor szervusz humilimusz.
2013. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De te szereted, ez a lényeg, nem? Akkor meg mit rinyálsz?
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, szeretem, de kiábrándító. Az elején ez nem volt.
2013. szept. 30. 17:39
 10/12 breathe_me_in válasza:
Borzasztó kiábrándító. Én már biztos jeleztem volna felé valamilyen számára kissé megalázó módon. Lehet ám káromkodás nélkül is utalni kedvesed "pusztító alpáriságára" - én biztos valami ilyesmivel élnék, hogy elszégyellje magát. Legyen már kulturált, tisztelje már a barátnőjét, hé!
2013. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!