Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rengeteg itt mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg itt mostanában a szakítós kérdés. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Velem is erre készül a barátom,mi van az emberekkel?Könnyebb eldobni valakit,mintsem megbeszélni és megoldani a problémákat?Én sajnos ezt tapasztalom.

2013. nov. 2. 10:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
túl sok szabadidejük van
2013. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ostobák elnyerik méltó jutalmukat, hogy egyedül maradnak (tisztelet a kivételeknek). Illetve, mert kezdenek végre mélyebben megismerni a nők engem! :)
2013. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos könnyebb.

Másrészt azt hiszik,hogy a kapcsolat boldog pillanatok és szex egyvelege.Ha rossz valami akkor kirakni ennyi.

Itt a baj.

2013. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vége a nyárnak...


Nem vettétek észre még? Ősszel sokkal több a szakítás... Tél közepén nem (mégsem karácsony előtt kellene, általáb az ok) aztán januárban van még sok szakitás...

Tavassszal, és nyáron pedig rengeteg az új kapcsolat...


Ez csak megfigyels részemről

2013. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyetértek,ez van nálam.Ő azt hiszi,hogy egy kapcsolat nevetés,felhőtlen boldogság,semmi nézeteltérés.Ilyenkor szerintem neki kellene jobban törekednie arra,hogy ne legyen veszekedés,ha ő nem bírja.

Az emberek nagyon nehezen látják magukban a hibát,és nehezen ismerik be,ha hibáznak.Én neki beismertem nem egyszer,beláttam,rájöttem min kellene változtatnom.

2013. nov. 2. 10:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 10:10-el,mert közben látom írtak.
2013. nov. 2. 10:15
 7/16 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van, zöld pacsi.

Nos kérdező, tudod mindennek két oldala van. Amikor volt barátnőm, én mindig igyekeztem neki imponálni, kedveskedni és bár hibáztam (nem megcsalás, semmi ilyesmi, pusztán emberi hibák), akkor nem hogy értékelte volna, hanem még le is b aszott jobban. Szóval sok srác azért nem ismeri el, mert úgysem kap megértést cserébe, csak megy a cirkusz. Mindent alaposan meg kell vizsgálni, mielőtt véleményt alkotunk.

2013. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Így jártam anyátokkal című film megmondta! Bekövetkezett a szakítások ősze !!
2013. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Veled is egyetértek 7-es,így van két emberen múlik.Azt nem mondtam,hogy én nem voltam hibás,tudom mikben hibáztam.
2013. nov. 2. 10:40
 10/16 anonim ***** válasza:
mert manapság mindenki a könnyebbik utat választja és könnyen találnak maguknak mást nem becsülik a párjukat
2013. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!