Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rengeteg itt mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg itt mostanában a szakítós kérdés. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Velem is erre készül a barátom,mi van az emberekkel?Könnyebb eldobni valakit,mintsem megbeszélni és megoldani a problémákat?Én sajnos ezt tapasztalom.

2013. nov. 2. 10:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tehát azokban a kapcsolatokban,ahol nem a probléma megoldását választja a csaj/pasi,ott nincsenek igazi érzések?
2013. nov. 2. 11:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akiből ha egyszer betellik a pohár, köszöni szépen az ember, de nem kell több, és eszébe nincs mellette maradni, mert esélyt nem lát arra, hogy emberileg az a másik bármiben is tudna olyan szintre jutni, hogy abból akár csak egy közepes minőségű kapcsolat is kihozható.
2013. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem hisznek és bíznak a párjukban vagy szimplán nem fontos annyira, hogy legalább egy esélyt adjanak a dolognak. Az ilyen emberek élhetnek később azzal a tudattal, hogy mi lett volna ha... talán mégis?! Persze ha látom, hogy a másik sz*rik az egészre evidens, hogy szakítás.

Éppen két hete szakítottam a másik hozzáállása miatt. Nem voltam hajlandó tovább szenvedni, az egészségem rovására egy olyan kapcsolatban amit már csak én akartam.

2013. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,pontosan miért szakítottatok,és miért ment az egészséged rovására?
2013. nov. 2. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:
kiábrándult valószínűleg belőlem, elhanyagolt nem törődőtt velem nem akart már találkozni sem csak a kifogásokat félrekacsintgatott én meg meguntam ezen idegeskedni hogy miért ilyen hiába kértem mondja el mi a baja velem bármit megbeszélhet soha nem mondta el én pedig meguntam hogy minden napom ezzel való idegeskedessel telik már enni aludni sem tudtam akkor elköszöntem tőle szó nélkül lelépett és még aznap összejött mással
2013. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonló helyzetben vagyok sajnos.
2013. nov. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!