Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ütöttétek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ütöttétek már meg barátnőtöket? Miért? Lányok! Ti szakítanátok, ha megütne a párotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
még soha nem ütöttem meg nőt, és nem is fogok.
2013. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen.

2013. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem fogok olyannal találkozni, aki üt.
2013. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előbb verek a falba.
2013. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nőt megütni a legundorítóbb. Letörném a kezét az ilyennek és azzal verném össze.
2013. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ütött még meg a párom és el is hagynám ha megtenné!
2013. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ütöttem még meg nőt és annyira azért ismerem magam, hogy tudjam nem is fogok.
2013. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem emeltem kezet soha barátnőmre, kivéve szeretkezés közben "popsira csapás"...
2013. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Engem volt párom megütött. Majdnem 1 éve voltunk együtt, valami nagyot fordult vele. Agresszív lett. Autóban ültünk, beszélgettünk, nem egyezett a véleményünk valamivel kapcsolatban (nem emlékszem pontosan, már 2-3 éve volt) és egy hatalmas pofont kaptam, lezsibbadt a fél fejem tőle. Sírtam, még neki állt feljebb, hogy minek bőgök. Még csak bocsánatot sem kért, én hülye meg vele maradtam. Gondoltam 1 év...ennyi nem teszi tönkre. Aztán jött a fekete leves. Megízlelte milyen, úgy érezte megteheti, úgyse hagyom el, így vált erőszakosabbá a szexben is, a sorozatos bántásról meg ne is beszéljünk. Szavakkal, tettekkel is. Volt hogy a távirányítót erősen hozzám vágta, mert szóvá tettem, hogy az ágyban tesped, mellette meg már kb. életre kelnek a taknyos zsebkendők. Keservesen, de vége lett. Valamiért akkor ragaszkodtam, most már biztosan egyből szakítanék. Akit megütnek, sose nézze el, mert később csak rosszabb lesz. Sajnos tapasztalat. :(
2013. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pretty_Fighter ***** válasza:

Attól függ.Ha pl megcsaltam és kapok egy tenyerest az arcomra hirtelen haragjában,akkor azt elfogadom.

De az ilyen ököllel ütős-verős dolgok miatt nyilván elhagynám.

2013. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!