Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezen tullepni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen tullepni, elfelejteni?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy jo kategoriat valasztottam-e, bocsanat ha nem.

A tortenet a kovetkezo, a parommal 2 eve vagyunk egyutt, boldogsagbam, szeretetben neveljuk a fel eves kisfiunkat. Maximalis a harmonia koztunk, egymasert es a gyermekunkert elunk. Minden idejet velunk tolti, kiveve ha dolgozik.

A kapcsolatunk elejen (kb. 2 honapja voltunk egyutt) megcsalt engem. Megbeszeltuk, megbanta, nem konnyen de megbocsatottam neki.

De nekem sokszor (szinte minden nap) eszembejutnak a tortentek, az az este, az a nő... Faj es nem tudok ellene tenni. De amikor csak futolag valamirol beugrik probalom terelni a gomdalataimat, idonkent sikerul. Aztan vannak a rosszabb napok, amikor annyira eluralkodnak rajtam az emlekek hogy legszivesebben sirnek, orjongenek, orditanek mindenkivel, es ujra falhoz allitanam a paromat ezzel hogy TE ENGEM MEGCSALTAL ES EN EZT KEPTELEN VAGYOK ELFELEJTENI!!!

Nem teszem, mert nem akarom hogy neki is a fejeben legyen ez a dolog, meg igy majd' 2 ev tavlatabol, foleg ha megbocsatottam neki, nem kene folyton az arcaba vagnom a dolgokat.

Felejteni akarok!!!! Hogyan lehetseges ez? Szakember segitsegevel?

Ne irjatok hogy hagyjam el a parom, mert nagyon szeretjuk egymast, ő egy nagyszerű ferfi es egy nagyszerű apa... Csak ez ne tortent volna meg akkor.


2013. dec. 12. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, ki akarod húzni a tüskét magadból a családod érdekében,akkor egy pszihológus tud ebben segiteni. Nem az elfelejtésről, hanem a feldolgozásról szól majd a beszélgetés vele.
2013. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én a pszichológust fölös pénzköltésnek érzem, simán elbeszélget veled, mint egy idegen azon a szinten. Akkor már itt vagyok én, beszéljük ki a dolgot, nem fogsz sztem többet elérni egy szakemberrel sem, vagy ha igen, akkor előtte vmi ismerőssel, vagy vkivel próbáld kibeszélni magadból a dolgot, ami zavar ezzel kapcsolatban, de mondom, akár itt keresel vkit, aki szívesen beszélget veled, sztem már az is vmi. Nekem is van egy problémám, ami egy másik csajnak is problémája, vele próbálom kibeszélni a dolgot majd.

Ha mást nem, akkor írd ki kérdésnek, h szeretném kibeszélni azt, h két éve megcsalt a férjem, s nem tudom túltenni magam ezen. Tuti, h találsz itt pár ilyen embert.

Remélem hasznos voltam vmilyen szinten.

2013. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!