Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmibánat elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmibánat elfelejteni tullépni valakin hogggggy?

Figyelt kérdés
addjatok valami tippet ,hogy felejtsek el valakit akit nagyon szeretek egyfolytában sirok és nemtudom abbahagyni.Irjatok valamit vagy ha valakinek lenne kedve beszélgetni mind egy ......

2013. dec. 10. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

idő, idő, idő.... ne aggódj elmúlik.

Most nagyon szar lehet, de vége lesz. Az, hogy mijen hamar az attól függ milyen mély volt a kapcsolat.

Legyél sokat a barátaiddal és ne légy egyedül ha megoldható...

Saját tapasztalat :(

2013. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bor, pálinka, pogácsa, szex.
2013. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A valamiben (bármiben) hívő embereket könnyebb megvigasztalni.

Aki hisz a Sorsban, a Nagy Ő létezésében, akit a Sors/Isten/Karma neki rendelt és abban is hisz, hogy egyszer ráakad, az ne bánkódjon, hogy szakított, mert ha tényleg az exe lenne a Nagy Ő, még mindig együtt lennének.

Az igazi szerelem még várat magára.


Most hirtelen ennyi jut eszembe.


Jobbulást.

2013. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtatok sokat jelent mert senki olyan nincs \ vagy nem akarok akivel beszélgethetnék remélem hogy job less nagyon remélem én ateista vagyok szóval nem nagyon hiszek az ilyenekben.de miért van ez teljesen beleszeretek és most hagy el most
2013. dec. 10. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyald meg a makkom és kívánhatsz hármat.
2013. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. menny az any@dba ! idióta
2013. dec. 10. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos a szerelmi bánat az egy visszatérő dolog. én is abban szenvedek, már ki tudja, hányadszorra életemben. néha könnyebben, néha nehezebben lettem túl rajta. ez most egy nehezebb.. :/ mi az, ami segít? a sírás segít, az tuti (én nem tudok sírni sem, pedig szeretnék!)

ha tudsz valakivel beszélgetni, az is segít. az idő mindenképp segít, szerintem az első hét a legnehezebb.ha azon túl vagy, akkor már tudod folytatni a hétköznapokat, anélkül, hogy percenként el akarnád magad sírni.

persze elfoglaltságok, stb. az jó, ha vannak.

de nagy okosságokat én sem tudok mondani. sajnos meg kell várni, de ugyanakkor akarni kell, hogy elmúljon. nem szabad a régin csüggeni. ha még friss, akkor még nyugodtan sírdogálj egy hétig, az még belefér. de utána el kell kezdened magad összeszedni.

2013. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Heartless válasza:
0%
Mindenhol szerelmi bánat.. Kapj már észhez te siralomharcos, a többi anyaszomorítóval együtt. Hát hogy lehettek ilyen gyámoltalanok? Meg ez a duma hogy elfelejteni..... Sokat tévéztek mi? Agyhalottak....
2013. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!