Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ennél gusztustalanabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennél gusztustalanabbul viselkedni?

Figyelt kérdés

Csak tömören: volt barátnőm, látszólag minden oké volt. elengedtem egyedül is bulizni, mert bíztam benne. Aztán utóbb kiderült, ő már nem annyira szeretett engem, ezért megismerkedett egy gyerekkel, majd pár héttel később engem kirakott, mondván már nem szeret. Próbálkozott a gyerek nála, de végül nem jöttek össze, mert a gyerek nem akart. A csaj visszakönyörögte magát hozzám (nem tudtak akkor a gyerekről), hogy ő engem mégis szeret, stb.


Terveink voltál ezt követően, és az 1. szakítás előtt is. Most megint kiderült, hogy nem szeret, megint jött a képbe másik fiú, akivel össze tudott jönni. Velem csak érdekből volt már a végén, mert helyezkedős. Végig azt mondta (hazudta) hogy szeret, velem tervezi az életét, várja hogy együtt lakjunk, legyen baba is majd. Aztán hirtelen vége.

Tudom, hogy aki így viselkedik, annak sosem voltak mély érzelmei, hazudott, hitegetett, kétszínű volt és színésznő, de akkor is. Van ennél lejjebb?



2014. jan. 8. 11:09
1 2
 11/18 Költőnő? ***** válasza:

legközelebb legalább tudod.

meg ha olyan balekkal kezd, akit esetleg kedvelsz, tudod legalább figyelmeztetni.

A többi már az Ő dolga

2014. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Van ennél is lejjebb.

Sajnálom, ami veled történt. Legközelebb azzal kezd a kapcsolataidat, hogy letisztázod a határokat. A barátnőd nem vett komolyan, mert nem voltak fix határok. Bohóckodhatott, ügyeskedhetett. "


Ez az, hogy mindig igyekeztünk megbeszélni dolgokat, terveztük a közös jövőt. Ő csak a végén nyögte ki, hogy egy csomó mindent nem tud bennem megérteni, nem volt ilyen hogy üljünk le, beszéljük meg, próbáljuk meg jobbá tenni stb. Várt az ürügyre hogy mikor dobhasson.


Fix határok lényegében úgy voltak, hogy én az előző barátaitól eltérően megengedtem neki, hogy néha elmehessen barátnőivel is bulizni, mert az neki kimaradt az életéből.

2014. jan. 8. 11:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég gusztustalan, sajnálom, hogy egy ilyen lányt fogtál ki. De ne aggódj, vannak azért még normális csajok is. :D
2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 PearlDiver ***** válasza:
A hozzáállásoddal nincs alapvető baj, csak mielőtt összejössz egy lánnyal, ismerd meg annyira hogy ne zsákbamacskát vegyél. Ezt persze szerelmesen nem könnyű... és egy működő kapcsolatban nincs olyan kompromisszum, ami az egyik félnek jóval nagyobb lemondással jár, mint a másiknak. Ezek elferdítik a kapcsolatot és végül a vesztét okozzák. Egyensúlynak kell lenni, hibát meg lehet bocsátani, de ha szokássá válik a hibázás, az azt jelenti hogy már csak idő kérdése, mikor megy tönkre.
2014. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy úgy éreztem, megismertem előtte jól. Hirtelen, a végén jött ki, hogy valójában milyen is. Addig esküszöm semmi sem utalt rá, ezért is döbbentem meg.
2014. jan. 10. 15:37
 16/18 anonim válasza:

Sajnállak :/

Mennyi ideig voltatok együtt?

2014. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
1,5 évig majdnem
2014. jan. 10. 15:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy hol tart most a történet! ..hasonló cipőben járok én is...
2014. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!