Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak ha valaki "hisztit"/ sírás-rívást/ könyörgést rendez?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk, de az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk. Szakítani próbáltam vele többször is, de mindig elkezdett sírni (srác létére) és könyörgött nekem. Én pedig nem bírom nézni ahogy szenved, mert szeretem őt annyira, hogy ne akarjak neki rosszat. Állandó bűntudatom van, amiért szakítani akarok vele és ezzel megbántom őt, úgy érzem, hogy nem tudom érvényesíteni a saját akaratomat az ő érzéseivel szemben. Több kísérlet és próbálkozás ellenére sem vagyok képes rá. Mikor gondolkodom a dolgainkon mindig nagyon erősen elhatározom magam, hogy ennek véget kell vetni, aztán a tettek mezején nem megy, mert látom, ahogy összeomlik. Reszket az egész teste, sír, nem kap levegőt.

2014. jan. 14. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
... Szociopata?
2014. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kell Vele szakítanod csak,utána már könnyebb lesz.

El kell tudnia fogadni a döntésed!

2014. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy szakítani akarsz vele? Beszéljétek meg a dolgokat, hogy mi a baj, miért kell hogy vége legyen. De nem lehetne helyrehozni? Én se beszéltem meg volt barátommal a dolgot, csak szakítottam. Talán életem végéig bánni fogom :( (két éve volt)

De ha te már tényleg nem tudnál vele maradni, akkor valahogy muszáj... Marha nehéz az biztos :( Első vagy neki?

2014. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az első vagyok neki, de igazából szakítás terén ez első, mert korábbi barátnőjével a távolság miatt kihűlt a kapcsolat, és közös megegyezés alapján váltak el egymástól. Szóval ez az első szakítás. Nekem viszont ő az első, és még nem is szakítottam meg még nem is dobtak soha. Azt sem tudom hogy kell :(


Mikor egyedül vagyok és gondolkodom, és kicsit rálátok jobban a kapcsolatunkra, akkor mindig rájövök, hogy ennek véget kell venni, de mikor látom, ahogy reagál elbizonytalanodom, hogy talán tényleg megérdemel még egy esélyt.

2014. jan. 14. 19:26
 5/6 anonim válasza:

Velem ugyanez volt. ő volt nekem az első, és én is neki. össze kellett magam kaparni, h meg tudjam neki mondani. sírt meg kért új esélyt meg minden. aztán azzal ment a terror, h ő szeret engem stb. aztán csengettek nálunk (nem megijesztés képpen, csak önbizalomadásképpen) az anyukája meg a fogadott apukája volt h kisirta a szemét... stb. mondtam a szüleiinek, hogy sajnálom, de ha egyszer nem szeretem nem láncolhat magához!

szóval szedd össze magad, és állj elé! határozottan! hadd sírjon, meg fog nyugodni. el kell fogadnia a döntésed!! Légy magabiztos! Rád rengeteg srác vár (köztük a nagy Ő)


ha gondolod írd meg, hogy mi történt ;)

2014. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Jó pár hónap eltelt a kérdésem kiírása óta. Most leírom mi történt. Tanácsoltátok, hogy talán próbáljuk meg helyrehozni, és mivel ő is ezt akarta úgy gondoltam talán sikerülhet. Beszélgettem vele mindenféléről, aggodalmakról, félelmekről és a kapcsolatunk pozitív oldaláról is. Nagyon tartalmas és jó beszélgetés volt, és tényleg igaz, hogy a jó kommunikáció a jó kapcsolat titka. Azt mondta, hogy aludjak rá egyet, és másnap mondjak egy konkrét döntést, hogy együtt vagy külön. Gondolkodtam, ébren voltam majdnem egész éjjel. Elhatároztam, hogy meg kellene próbálni. Aludtam egyet és utána is még úgy gondoltam, hogy próbáljuk meg. Megbeszéltem vele, hogy hozzuk helyre. Örült neki nagyon, és nekem is nagy kő esett le a szívemről, mert nagyon bíztam a sikerben. Aztán eltelt egy hét, amely idő alatt én nagyon jól éreztem magam, megújulást éreztem. Aztán egyszer csak szakított velem, mert (elmondása szerint) meg akarja adni nekem a lehetőséget, hogy megtaláljam az igazit, aki (szerinte) nem ő, hanem valaki más.

Olyan volt, mint egy pofon, mert én már újra bizakodtam, ő viszont még csak akkor jutott el arra a pontra, hogy talán mégis jobb lesz külön.

Mennyivel jobb lett volna ha erre 1-2 héttel hamarabb rájön!

Végül is nem hibáztatom, valószínűleg bűntudata volt, hogy magához láncol, és ezzel a bűntudattal nem tudott volna élni, vagy az is lehet, hogy nem hitte el nekem, hogy tényleg újra akarom kezdeni. Ez történt.

Köszönöm még egyszer a válaszokat és a tanácsokat.

2014. máj. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!