Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi az, akinek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, akinek én kérem meg a kezét? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Ír nekem reggelente 'jó reggelt' levelet, hoz nekem a boltból kaját, amikor találkozunk megkérdezi 'mi újság', feladja rám a zoknimat szex után, kérdezi hogy jó vagy fájdalmas az együttlét közben.

De ugyanúgy elmegy olykor találkozni a haverjával, hiába fáj pokolian. De ugyanúgy a családjához utazik olykor , hiába fáj pokolian. De ugyanúgy nem elégít ki magától se pettinggel se orálisan. Felkel hajnalban hogy időben tudjon hazajönni a munkából. Emiatt nagyon fáradt már kora este is s hétvégente napközben még 3 kávé után is. Sűrűn szeretnék vele szexelni, de 8 évvel idősebb így már nem olyan teherbíró. Mostmár nem kapok tőle rózsát,karácsonyra semmit sem kaptam mert nincs pénze még a számlákat se kifizetni. Nem tudja beosztani a pénzt! Így nem érzem magam vele biztonságban. Nemsokára költöznünk kell az albérletből,s lehet később fog hazaérni s akkor ez még tetézi a bajt. Ha ritkán iszik alkoholt társaságban az agresszívvá tesz engem, őt pedig elérzékenyíti üldözési mániák lesznek rajta úrrá és agresszívabbá válik. Ki kellett tőle könyörögnöm az eljegyzést,s már fél év is eltelt, de nincs pénze feleségül venni. El akarom hagyni csak nincs elég erőm hozzá mert sajnálom őt mert olyan kis szeretetreméltó de én sem akarok érzelmi rabszolga lenni! Káosz van és szeretnék már a dolog végére egy határozott pontot tenni.



2014. jan. 7. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te nem érdemelsz senkit magad mellé ilyen felfogással. Hagyd is el, jobban jár.
2014. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy ki kellett erőszakolnod az eljegyzést?!

Mi a f**szért kellett belőle kierőszakolni? Ilyen szerencsétlen vagy,

hogy nem bírsz várni, hogy magától megkérjen, most meg siránkozol, hogy

nincs pénze feleségül venni?!

Szerencsétlen ember, remélem rájön, hogy milyen haramia vagy és elhagy.

2014. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vele van a baj, hanem azzal, hogy ti nem illetek egymáshoz.
2014. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékelhető választ!
2014. jan. 7. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Mennyi az a +8 év, hogy már nem teherbíró???? :O

Nekem a nejem "kérte meg".... aztán nagyon frankón éltünk vagy 20 évig...

Te is sokat dolgozol?

2014. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez az egész egy nagy káosz. Hány évesek vagytok, hogy már nem bírja?

Már az a rész, hogy rád adja a zoknit, nem okés, egy férfi nem tesz ilyet.

Miért könyörgöd ki az eljegyzést? A férfi dolga eljegyezni a nőt!

Kicsit hisztisnek tűnsz, amit elolvastam, abból nem látszik a férfira nézve semmi negatívum, azon kívül, hogy szegény dolgozik mint az állat, hogy neked is jobb legyen!

2014. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább azt kérdezném, hogy milyen nő, aki megkéri egy férfi kezét és kierőszakolja az eljegyzést! Az eljegyzés még nem jelent semmit! Csak a te egódat növeli!

Szerencsétlen pasi, hogy ilyen nővel van együtt.

2014. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem neked túl sok a szabadidőd.

Zavar, hogy a családjához megy? Nekem ezt csak egyszer mondanád, az biztos...

2014. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
nem elégít ki magától? minek vagy vele? :DDD
2014. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Olyan ffi,amilyennek leírtad.Nem kell neked,másra vágysz,bontsátok az eljegyzést és kereshet mindenki hozzá illőt.Személyes példa,én forszíroztam a házasságot (nem kierőszakoltam,de célozgattam,vette az adást) a 3.házassági évfordulónkat a két gyerekkel ünnepeltem,egyedül.Nem illettünk össze de nem akartam észrevenni.Minél előbb lépsz,annál hamarabb találjátok meg MINDKETTEN a hozzátok illőt.egyébként mit gondolna ha olvasná h így kiteregeted a szennyest? Elvenne ha lenne pénze???
2014. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!