Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátom szakítás után jogosan...

Barátom szakítás után jogosan akad ki, hogy másokkal ismerkedek?

Figyelt kérdés

több mint egy évig voltunk együtt barátommal(ő volt az első barátom:)..), ő dobott semmi előzmény nélkül egy hete még azt mondta még nagyon szeret. Én meg 1-2 nap "depi" után ugy voltam vele, hogy leszarom, ismerkedek akkor? Teljesen kiakadt, de nem tudom mire fel:D.. Elvileg ő dobott, még azt is megmondta, hogy kikkel kavarhatok meg kikkel nem! Nem tudom mit gondol..



( Az ilyen beállítottságú embereknek, mint akik ha szakítotok törvényszerű, hogy 1 évig özvegyi fátyolt hordjon valaki, ugy voltam vele, hogy Ő dobott én hiába próbálkoztam bármivel is, ezek után ugy vagyok vele, hogy mit b*sszak el az időmből többet erre? )


2013. okt. 11. 10:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* nem azon akadt ki hogy ezt mondtam hogy ismerkedek hanem,hogy ezt is csinálom. Sőt igazából keresnem se kellett,mert jöttek maguktol.
2013. okt. 11. 10:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szakítottatok, ráadásul ő dobott téged, semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz.
2013. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Szakítottaktok, voltaképp semmi közötök egymáshoz, csak annyi, hogy egyszer együtt voltatok, és kész.

Az, hogy parancsolgat, meg így rádszáll pedig egy aljas, elfogadhatatlan és tarthatatlan dolog. Nem tudom honnan veszi, hogy joga van téged zaklatni.

Ha nem javul ahelyzet, szerintem szólj a szüleidnek is, meg az ő szüleinek, talán így elintéződik végleg az egész - és neked is jobb lesz.

2013. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Simán el tudom képzelni azt, hogy ő a szakítást csak taktikai lépésnek szánta, magában arra számolt hogy visszakönyörgöd magad hozzá, és utána elfogadod azt, hogy kénytelen leszel jobban alkalmazkodni az akaratához.


Mindenesetre az, aki így akar "idomítani" egy csajt arra, hogy minél jobban a kiskutyája legyen, az nem túl jellemes srác/férfi. Ne sajnáld azt, hogy most pofára esett. Persze neki sérelem, hogy a dolgok nem úgy alakultak, ahogy azt elképzelte.

2013. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez most minek kell megkérdezned? Hah?? Szerinted? Vagyis... mindannyian tudjuk a választ.
2013. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem. A kapcsolatnak vége.

Ha találna valakit akkor nem érdekelné h mit csinálsz.

2013. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azzal ismerkedsz, akivel akarsz, ráadásul ő dobott! istenem, annyira ismerős a szitu, exem detto ugyanilyen volt, ő dobott ki engem minden előzmény nélkül. szabályos hisztirohamot rendezett, mikor megtudta, hogy új barátom van. arra számított szerintem, hogy nekem sosem lesz már senkim, mindig rá várok, de természetesen neki nem kellenék, csak legyek talomban. a hülye hiúságuk, szard le magasról és légy boldog :)
2013. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tibohr ***** válasza:
miért nem írod le még részletesebben? Egyébként semi köze hozzá, de egyébként ezt te is tudod, tehát hogy a valódi kérdésedre adjak választ, igen még mindig érez valamit :)
2013. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mármint exbarátod.

És ebből már meg is van a válasz,hogy nem jogosan.

2013. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem jogosan akad ki. Semmi másról nem szól ez a dolog, csak sérti a hiúságát, hogy két nap alatt túlléptél rajta. Ő azt gondolta, olyan felejthetetlen pasi, hogy évekig őt fogod visszasírni. Most persze te leszel a könyűvérű kis r1banc...
2013. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!