Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos-e ilyen problema miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e ilyen problema miatt szakitason gondolkodni? Masnak is rosszul esne ez, boldogtalan lenne emiatt?

Figyelt kérdés

Szeretem a parom, 2 eve vagyunk egyutt: hasonloak vagyunk, sokat nevetunk, jo a szex, nemcsak a szerelmem, a legjobb baratom is, de:

Ha belegondolok az egesz kapcsolatunkra jellemzö az, hogy ellustul. Ket ujjamon tudom megszamolni a meglepeteseket, pedig en ezekre nagyon vagyom. Soha nem visz el sehova, viragot akkor kapok, ha kikönyörgöm. Annak is örulnek ha nem meglepi lenne, csak kitalalnank egyutt, hogy hova menjunk. Olyan munkank van, hogy sok a szabadiödönk, de megsincs kihasznalva, csak döglunk, vegetalunk. Tudom, hogy szeret, de ugy erzem, annyira megse, hogy neha energiat fektessen a kapcsolatba.



2014. jan. 21. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
akkor szervezz te programokat, mert a férfiak nem a legjobbak ebben..:D nem mondhat nemet:)
2014. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!