Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Ti hogy tettétek túl magatokat azon hogy a párotok szakított veletek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 20:43
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:

én nem tultettem én tulszálltam rajta :)

Remélem érthető :)

2014. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még sehogy... és baromság h az idő segít... vagy egy másik kapcsolat.... legalábbis nekem nem :/
2014. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megismerkedtem a kovetkezo parommal
2014. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"mert amig felejtenel, addig emlekezel" - Akos
2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy szerelmet úgy lehet elfelejteni hogy másba leszel szerelmes!
2014. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sehogy és ameddig nem lesz másik kapcsolatom sajna így is marad
2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából még mindig nem tettem túl magam rajta, pedig igazából én szakítottam vele. Inkább csak jó mélyen elástam és véletlenszerűen törnek elő belőlem érzelmek. Elég rossz érzés...
2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még sehogyan.És nekem az idő előrehaladtával egyre rosszabb.
2014. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 évbe telt.
2014. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először nehezen, de minél több kapcsolata volt az embernek, annál könnyebb a dolog. Velem mondjuk többször is csúnyán elbántak, ezért a bizalom, amit a legfontosabbnak tartok, azonnal elmúlt, így lelkileg nem kötődtem többé az illetőkhöz. A többi esetben nem haraggal váltunk el, akkor csak a szép emlékek és partnertől tanultak maradtak meg. A vonzalom, azt volt baromi nehéz legyűrni... Ebben pedig mások közelsége segített. Így a szex sem olyan különleges és nélkülözhetetlen dolog már számomra, és képes vagyok józanul dönteni arról, hogy akarok-e valakivel kapcsolatot, vagy sem.
2014. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!